App Store Google Play

Дніпропетровськ став членом загадкової асоціації

20.12.2012 10:12

Дніпропетровське новорічно-різдвяне містечко увійшло до числа найоригінальніших та найбільших святкових містечок Європи. Такими новинами поділилась Дніпропетровська облдержадміністрація. 
 
За даними організаторів, за кількістю ліхтариків та вогників новорічне містечко у Дніпропетровську найбільше в Україні та одне з найбільших у Європі. Його прикрашають 3 мільйони ліхтариків. Центром композиції є унікальна 14-метрова hi-tech ялинка, яку встановив ще попередній губернатор Віктор Бондар.

Цьогоріч містечко розширило свої кордони, додатково оздобили ще близько 100 дерев.
 
«У центрі казкового містечка розташований єдиний в Україні новорічний світловий фонтан, який переливається сяйвом 40 тисяч світлодіодів і створює ефект водоспаду. Ефект досягається завдяки тому, що на кожному зі «струменів» фонтану встановлено спеціальне обладнання, яке дозволяє імітувати сяючі краплі води», - зазначили в облдержадміністрації.
 
У казковому містечку для дітей та дорослих встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. Серед них - олені, пінгвіни, ведмеді, птахи, снігові баби. Вони виготовлені з десятків тисяч маленьких ліхтариків.
 
Містечко працюватиме до 13 січня. Організатори обіцяють щодня влаштовувати тут різноманітні заходи -  концерти, конкурси, вистави.

Прес-служба ОДА похвалилася також тим, що зі своїм казковим містечком Дніпропетровськ став членом Асоціації європейських новорічних міст. Втім, жодної згадки про дану Асоціацію та її членів Дніпрограду  в тенетах всесвітньої мережі знайти не вдалося. Як і згадки на англомоних ресурсах  про унікальну дніпропетровську ялинку в сквері Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...