App Store Google Play

Дніпропетровськ став членом загадкової асоціації

20.12.2012 10:12

Дніпропетровське новорічно-різдвяне містечко увійшло до числа найоригінальніших та найбільших святкових містечок Європи. Такими новинами поділилась Дніпропетровська облдержадміністрація. 
 
За даними організаторів, за кількістю ліхтариків та вогників новорічне містечко у Дніпропетровську найбільше в Україні та одне з найбільших у Європі. Його прикрашають 3 мільйони ліхтариків. Центром композиції є унікальна 14-метрова hi-tech ялинка, яку встановив ще попередній губернатор Віктор Бондар.

Цьогоріч містечко розширило свої кордони, додатково оздобили ще близько 100 дерев.
 
«У центрі казкового містечка розташований єдиний в Україні новорічний світловий фонтан, який переливається сяйвом 40 тисяч світлодіодів і створює ефект водоспаду. Ефект досягається завдяки тому, що на кожному зі «струменів» фонтану встановлено спеціальне обладнання, яке дозволяє імітувати сяючі краплі води», - зазначили в облдержадміністрації.
 
У казковому містечку для дітей та дорослих встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. Серед них - олені, пінгвіни, ведмеді, птахи, снігові баби. Вони виготовлені з десятків тисяч маленьких ліхтариків.
 
Містечко працюватиме до 13 січня. Організатори обіцяють щодня влаштовувати тут різноманітні заходи -  концерти, конкурси, вистави.

Прес-служба ОДА похвалилася також тим, що зі своїм казковим містечком Дніпропетровськ став членом Асоціації європейських новорічних міст. Втім, жодної згадки про дану Асоціацію та її членів Дніпрограду  в тенетах всесвітньої мережі знайти не вдалося. Як і згадки на англомоних ресурсах  про унікальну дніпропетровську ялинку в сквері Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...