App Store Google Play

Дніпропетровськ став членом загадкової асоціації

20.12.2012 10:12

Дніпропетровське новорічно-різдвяне містечко увійшло до числа найоригінальніших та найбільших святкових містечок Європи. Такими новинами поділилась Дніпропетровська облдержадміністрація. 
 
За даними організаторів, за кількістю ліхтариків та вогників новорічне містечко у Дніпропетровську найбільше в Україні та одне з найбільших у Європі. Його прикрашають 3 мільйони ліхтариків. Центром композиції є унікальна 14-метрова hi-tech ялинка, яку встановив ще попередній губернатор Віктор Бондар.

Цьогоріч містечко розширило свої кордони, додатково оздобили ще близько 100 дерев.
 
«У центрі казкового містечка розташований єдиний в Україні новорічний світловий фонтан, який переливається сяйвом 40 тисяч світлодіодів і створює ефект водоспаду. Ефект досягається завдяки тому, що на кожному зі «струменів» фонтану встановлено спеціальне обладнання, яке дозволяє імітувати сяючі краплі води», - зазначили в облдержадміністрації.
 
У казковому містечку для дітей та дорослих встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. Серед них - олені, пінгвіни, ведмеді, птахи, снігові баби. Вони виготовлені з десятків тисяч маленьких ліхтариків.
 
Містечко працюватиме до 13 січня. Організатори обіцяють щодня влаштовувати тут різноманітні заходи -  концерти, конкурси, вистави.

Прес-служба ОДА похвалилася також тим, що зі своїм казковим містечком Дніпропетровськ став членом Асоціації європейських новорічних міст. Втім, жодної згадки про дану Асоціацію та її членів Дніпрограду  в тенетах всесвітньої мережі знайти не вдалося. Як і згадки на англомоних ресурсах  про унікальну дніпропетровську ялинку в сквері Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...