App Store Google Play

Вілкул не дочекався Колесникова і самотужки відкрив Льодову арену

19.12.2012 14:14

Не дочекавшись віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова, швидкісні потяги якого намертво вмерзли в колії десь в українських степах, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул самотужки відкрив сучасну Льодову арену в Кривому Розі.

Це вже другий новий льодовий комплекс, побудований в Дніпропетровській області за 2,5 роки в рамках «хокеїзації» традиційно більш схильної до літніх видів спорту України. Перша була відкрита 24 лютого 2012 року в Дніпропетровську на житловому масиві Червоний Камінь за участі Глави держави та губернатора області і на сьогодні є безпросвітно збитковою.

«Відкриття Льодової арени в Кривому Розі - це справжнє свято та один із найкращих новорічних подарунків жителям Кривого Рогу та області, які подарувала влада» - цитує Олександра Вілкула його прес-служба і запевняє, що хокейний маразм продовжуватиметься й надалі: «Ми вдячні Віце-прем'єр-міністру - Міністру інфраструктури України Борису Колеснікову за підтримку. Наступного року будівництво такої льодової арени планується у Дніпродзержинську».

Він також зазначив, що з 22 по 31 грудня на Льодовій арені в Кривому Розі відбудеться безкоштовне масове катання для жителів і гостей міста.

Разом із губернатором на урочистому відкритті льодового комплексу жителів Кривого Рогу привітали видатний російський фігурист Ілля Авербух, його шоу-балет та Дніпропетровський дитячий театр-балет на льоду «Кристал». Спортсмени влаштували для гостей грандіозне незабутнє льодове шоу.

У Кривому Розі Льодова арена знаходиться в центрі міста - у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Цей комплекс відповідає сучасним стандартам. Відтепер тут тренуватимуться і гратимуть професійні спортсмени. Адже раніше в місті не було професійної ковзанки, де молодь  могла займатися хокеєм та фігурним катанням.

Для виховання підростаючого покоління цього місяця відкрито відділення фігурного катання на ковзанах та відділення хокею з шайбою в дитячо-юнацькій спортивній школі №1. Навчально-тренувальні заняття для вихованців цих секцій будуть проходити безкоштовно на новій льодовій арені. Наразі проводиться набір дітей у ці секції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...