App Store Google Play

Вілкул не дочекався Колесникова і самотужки відкрив Льодову арену

19.12.2012 14:14

Не дочекавшись віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова, швидкісні потяги якого намертво вмерзли в колії десь в українських степах, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул самотужки відкрив сучасну Льодову арену в Кривому Розі.

Це вже другий новий льодовий комплекс, побудований в Дніпропетровській області за 2,5 роки в рамках «хокеїзації» традиційно більш схильної до літніх видів спорту України. Перша була відкрита 24 лютого 2012 року в Дніпропетровську на житловому масиві Червоний Камінь за участі Глави держави та губернатора області і на сьогодні є безпросвітно збитковою.

«Відкриття Льодової арени в Кривому Розі - це справжнє свято та один із найкращих новорічних подарунків жителям Кривого Рогу та області, які подарувала влада» - цитує Олександра Вілкула його прес-служба і запевняє, що хокейний маразм продовжуватиметься й надалі: «Ми вдячні Віце-прем'єр-міністру - Міністру інфраструктури України Борису Колеснікову за підтримку. Наступного року будівництво такої льодової арени планується у Дніпродзержинську».

Він також зазначив, що з 22 по 31 грудня на Льодовій арені в Кривому Розі відбудеться безкоштовне масове катання для жителів і гостей міста.

Разом із губернатором на урочистому відкритті льодового комплексу жителів Кривого Рогу привітали видатний російський фігурист Ілля Авербух, його шоу-балет та Дніпропетровський дитячий театр-балет на льоду «Кристал». Спортсмени влаштували для гостей грандіозне незабутнє льодове шоу.

У Кривому Розі Льодова арена знаходиться в центрі міста - у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Цей комплекс відповідає сучасним стандартам. Відтепер тут тренуватимуться і гратимуть професійні спортсмени. Адже раніше в місті не було професійної ковзанки, де молодь  могла займатися хокеєм та фігурним катанням.

Для виховання підростаючого покоління цього місяця відкрито відділення фігурного катання на ковзанах та відділення хокею з шайбою в дитячо-юнацькій спортивній школі №1. Навчально-тренувальні заняття для вихованців цих секцій будуть проходити безкоштовно на новій льодовій арені. Наразі проводиться набір дітей у ці секції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...