App Store Google Play

Міська влада переконує нікопольчан, що вода є!

19.12.2012 13:30

Прес-служба МНС і Нікопольська міськрада відзвітували про те, що подачу води в Нікополі відновлено. Від мешканців Нікополя надходять протилежні відомості.

Зокрема, жителі Нікополя в своїх коментарях на сайті «Місто Нікополь» ще з вечора 18 грудня обурюються недостовірними повідомленнями в пресі про те, що аварія на водопроводі ліквідована.

Користувач ostap о 20:09 пише: «Обурює ще й тим, що відрапортував ще в світлий час доби, що здійснюється підвезення води в райони. Де хто щось подібне бачив? Де інформація про пункти роздачі води на сайті водоканалу?». Користувач Ксенія інформує: «20:40 воду навіть не намагалися дати. Хоча б набрати запас, а цистерн із водою навіть не видно й близько!».

О 22:05 nicodim повідомляє, що в районі «Фуршету» вода з'явилася. Водночас користувач Ткач пише, що о 22:00 «в районі Кристал-Варус води немає».

Сьогодні, 19 грудня, вранці користувач medveditca повідомляє: «Ні, ну це просто знущання! У районі площі вода пішла о 1:30, а вже о 7:15 водичка закінчилася. Садок знову не працює, точніше працює тільки чергова група. Добре тим, хто встиг вночі накупатися і додумався запастися водою».

За інформацією від користувача Akella «в районі нового хлібозаводу вода йшла 10 хвилин, станом на 11:00 19.12.2012 р. води немає. Диспетчер у виконкомі повідомила, що водопостачання міста відновлено, де нормально, де напір слабкіший. А води у вас немає через безліч поривів труб. Служби працюють над усуненням».

За даними журналістів «Місто Нікополь», станом на 11:00 у Нікополі подача води відновлена ​​приблизно в 20% будинків, які залишилися без водопостачання в результаті аварії. У центральній частині міста води немає.

Нагадаємо, що МНС відзвітувало про те, що аварійні бригади КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відновили водопостачання вчора, 18 грудня.

На сайті Нікопольської міської ради ще 18 грудня з´явилося подячне повідомлення на адресу губернатора та обласної влади Дніпропетровської області:

«Міська влада дякує за підтримку і допомогу в ліквідації наслідків аварії голові обласної державної адміністрації Олександрові Вілкулу, заступнику голови облдержадміністрації, в.о. голови обласної комісії з питань ТЕБ ​​та НС Геннадієві Темнику, а також керівникам Нікопольського, Томаківського районів, міст Марганець та Орджонікідзе, аварійним бригадам і всім, хто долучився до оперативного відновлення водопостачання в місті».

Як повідомили  у Нікопольській міській раді, «в ті будинки, мешканці яких скаржаться, вода, мабуть, ще просто не дотекла».

Нагадаємо, що раніше «Дніпропетровськ.Коментарі» повідомляли, що в Нікополі через вихід з ладу запірної арматури магістрального водопроводу питної води без централізованого водопостачання залишилося кілька кварталів міста.

«Дніпропетровськ.Коментарі»Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...