App Store Google Play

Дніпряни шоковані: місто прикрасили «ялинки» з… дорожніх знаків

19.12.2012 16:46

Зима 2012 принесла першу радість водіям Дніпропетровська. Працівники дорожніх служб прикрасили нарешті одну з дорожніх розв'язок у місті новорічною ялинкою. Звісно, вони не висадили живі ялини і тим пак не влаштували карнавал для дітей - вони просто встановили ялинку з того, що було під рукою - з дорожніх знаків, повідомляє сайт ГО «Закон один для всіх» (ЗОВ).

Будівництво об'їзної дороги в Дніпропетровську продовжує підносити сюрпризи. І не тільки від очікуваної перспективи позбутися потоку транзитного транспорту, але і від веселої вдачі «Дніпродорсервісу», працівники якого напередодні Нового року прикрасили місто новорічними "йолками" з дорожніх знаків.

Журналісти знайшли подарунок водіям на розв'язці Кайдацького шляху та Набережної Заводської. Виявляється, аби попередити про свою роботу на дорозі дніпропетровським будівельникам потрібно не один, не два, і навіть не три знаки!

Як видно з відеосюжету нижче - й чотирьох знаків їм іноді замало! Адже чим вище опора в розпорядженні, тим більше дорожніх знаків можна до неї прикріпити!

Людям, які керують реконструкцією шляхопроводів й таким чином розкидаються знаками можна було б порадити: «якщо у вас є зайві дорожні знаки - встановіть їх там, де вони необхідні!». Адже на цілу «йолку» із знаків водії все-одно не реагують.

А де же інспектори ДАІ? Тут-таки, поруч, на красивих і чистих «Шкодах» вони обстежують маршрут патрулювання і вперто не помічають ані новорічних "йолок" на розв'язках міста, ані водіїв, які вимог цих «йолок» не дотримуються. Бо ж у міліціянтів є свої маленькі дитячі секрети: під "йолочками" завжди лежать новорічні подарунки! І саме тому, напевно, темної-темної ночі за цими дорожніми "йолками" ховаються в темряві без габаритних і стоянкових вогнів працівники ДАІ, вдаючи із себе казкових персонажів - чи то «волків», які кружляють під «йолкою», чи чортиків з табакерки.

Активісти "ЗОВ" рекомендують дорожнім службам спиляти нарешті цю «ялинку», вивчити нормативи установки дорожніх знаків.

Хоча, як то кажуть, якщо «йолку» встановлюють - це ж комусь дуже потрібно!..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...