App Store Google Play

Частина Нікополя залишилася без води

18.12.2012 12:13

18 грудня вночі в Нікополі було виявлене витікання води на магістральному водопроводі. Оперативно була виявлена точка та причина прориву - вихід з ладу запірної арматури діаметром 800 мм через ймовірно заводський брак. 

Водопостачання було перекрито. Без централізованого водопостачання залишилось декілька кварталів міста, більшість міста забезпечується водою з іншого водопроводу. На період відключення води системи опалення в місті працювали в штатному режимі, температурний режим у житлових будинках, на об'єктах соціальної інфраструктури тощо знаходиться в нормі.

Ремонтні роботи розпочались з 6-30 ранку, які за завданням губернатора Олександра Вілкула очолив його заступник Геннадій Темник. До цього часу на місці аварії працювали аварійні бригади КП «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Після втручання губернатора та його заступника робота стала системною та ефективною, тому витікання планують ліквідувати вже до обіду. Залучена необхідна вантажопідйомна та зварювальна техніка,  проводять ремонтно-відновлювальні роботи. Всього до ліквідації залучено 22 особи та 5 одиниць техніки.

На об'єкти життєзабезпечення, установи та заклади міста підрозділами МНС області здійснюється підвіз питної води, якість якої перевірена санепідслужбою. Школи, лікарні та дитсадки працюють у нормальному режимі.

Як зазначив заступник начальника управління ЖКГ облдержадміністрації Василь Разводовов, нормалізувати водопостачання в Нікополі планується вже о 14-ї годині.

На місті події працює також оперативна група рятувальників на чолі із начальником Головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області полковником служби цивільного захисту Ігорем Романюком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...