App Store Google Play

Автопробіг на підтримку "терориста" не пустили до відомства Пшонки

15.12.2012 17:09

Сьогодні центром Дніпропетровська проїхав автопробіг на підтримку Дмитра Реви - одного з обвинувачених у організації терактів 27 квітня цього року.

Активісти громадської ініціативи "4Reva" вирішили цією акцією привернути увагу громадськості до незаконного, на їхню думку, тримання під вартою Дмитра Реви, заарештованого за доказами, про фальсіфікацію яких неодноразово заявляли љадвокати Дмитра та які наразі вилучені з обвинувального висновку.

"Основні докази причетності Реви до вибухів - дзвінок на телефон Віктора Сукачова, який, як виявилося, зробив при обшуці оперуповнаважений, та те, що у день вибухів він був у центрі міста і отримав від Сукачова смс з питанням, чи ніхто не постраждав. Головні фігуранти справи Сукачов і Федоряк з перших днів заявляють про непричетність Реви до їхньої діяльності, але це не береться до уваги ні слідством, ні обвинуваченням, ні судом. " - говорить координатор акції Оксана Томчук, екс-захисниця Дмитра Реви, видалена із процеса за наполяганням прокуратури.

Учасники акції поклеїли на своїх автівках гасла "Я буваю в центрі міста. Я - терорист?", "Я надсилаю смс-ки друзям. Я - терорист?"
Автоколона мала проїхати повз будівлю обласної прокуратури на центральному проспекті Карла Маркса, але дорогу активістам перегородили комунальники, які в цей час явно не по сезону демонстрували активну боротьбу зі сухостоєм, підрізаючи дерева . В результаті рух транспорту було паралізовано з 10-ої по 14-ту годину - як раз на час проведення акції на захист Дмитра Реви.

"Прокуратурі є чого боятися, це відомство свідомо репресує невинну людину. На місці Дмитра міг опинитися кожен, його просто призначили винним, зарахувавши до складу "терористичного угруповання. В дусі процесів 30-х років генпрокурор Пшонка заявив про чотирьох терористів і його місцеві опричники виконують це як наказ"- каже Оксана Томчук.

Акція завершилася біля СІЗО, в якому тримають Дмитра Реву. В повній мовчанці активісти розгорнули плакати "Звільніть Реву - очистіть совість!", "Я не довіряю кривосуддю!", "Рева - не терорист!"

Фотозвіт про подію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...