App Store Google Play

Автопробіг на підтримку "терориста" не пустили до відомства Пшонки

15.12.2012 17:09

Сьогодні центром Дніпропетровська проїхав автопробіг на підтримку Дмитра Реви - одного з обвинувачених у організації терактів 27 квітня цього року.

Активісти громадської ініціативи "4Reva" вирішили цією акцією привернути увагу громадськості до незаконного, на їхню думку, тримання під вартою Дмитра Реви, заарештованого за доказами, про фальсіфікацію яких неодноразово заявляли љадвокати Дмитра та які наразі вилучені з обвинувального висновку.

"Основні докази причетності Реви до вибухів - дзвінок на телефон Віктора Сукачова, який, як виявилося, зробив при обшуці оперуповнаважений, та те, що у день вибухів він був у центрі міста і отримав від Сукачова смс з питанням, чи ніхто не постраждав. Головні фігуранти справи Сукачов і Федоряк з перших днів заявляють про непричетність Реви до їхньої діяльності, але це не береться до уваги ні слідством, ні обвинуваченням, ні судом. " - говорить координатор акції Оксана Томчук, екс-захисниця Дмитра Реви, видалена із процеса за наполяганням прокуратури.

Учасники акції поклеїли на своїх автівках гасла "Я буваю в центрі міста. Я - терорист?", "Я надсилаю смс-ки друзям. Я - терорист?"
Автоколона мала проїхати повз будівлю обласної прокуратури на центральному проспекті Карла Маркса, але дорогу активістам перегородили комунальники, які в цей час явно не по сезону демонстрували активну боротьбу зі сухостоєм, підрізаючи дерева . В результаті рух транспорту було паралізовано з 10-ої по 14-ту годину - як раз на час проведення акції на захист Дмитра Реви.

"Прокуратурі є чого боятися, це відомство свідомо репресує невинну людину. На місці Дмитра міг опинитися кожен, його просто призначили винним, зарахувавши до складу "терористичного угруповання. В дусі процесів 30-х років генпрокурор Пшонка заявив про чотирьох терористів і його місцеві опричники виконують це як наказ"- каже Оксана Томчук.

Акція завершилася біля СІЗО, в якому тримають Дмитра Реву. В повній мовчанці активісти розгорнули плакати "Звільніть Реву - очистіть совість!", "Я не довіряю кривосуддю!", "Рева - не терорист!"

Фотозвіт про подію.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...