App Store Google Play

Автопробіг на підтримку "терориста" не пустили до відомства Пшонки

15.12.2012 17:09

Сьогодні центром Дніпропетровська проїхав автопробіг на підтримку Дмитра Реви - одного з обвинувачених у організації терактів 27 квітня цього року.

Активісти громадської ініціативи "4Reva" вирішили цією акцією привернути увагу громадськості до незаконного, на їхню думку, тримання під вартою Дмитра Реви, заарештованого за доказами, про фальсіфікацію яких неодноразово заявляли љадвокати Дмитра та які наразі вилучені з обвинувального висновку.

"Основні докази причетності Реви до вибухів - дзвінок на телефон Віктора Сукачова, який, як виявилося, зробив при обшуці оперуповнаважений, та те, що у день вибухів він був у центрі міста і отримав від Сукачова смс з питанням, чи ніхто не постраждав. Головні фігуранти справи Сукачов і Федоряк з перших днів заявляють про непричетність Реви до їхньої діяльності, але це не береться до уваги ні слідством, ні обвинуваченням, ні судом. " - говорить координатор акції Оксана Томчук, екс-захисниця Дмитра Реви, видалена із процеса за наполяганням прокуратури.

Учасники акції поклеїли на своїх автівках гасла "Я буваю в центрі міста. Я - терорист?", "Я надсилаю смс-ки друзям. Я - терорист?"
Автоколона мала проїхати повз будівлю обласної прокуратури на центральному проспекті Карла Маркса, але дорогу активістам перегородили комунальники, які в цей час явно не по сезону демонстрували активну боротьбу зі сухостоєм, підрізаючи дерева . В результаті рух транспорту було паралізовано з 10-ої по 14-ту годину - як раз на час проведення акції на захист Дмитра Реви.

"Прокуратурі є чого боятися, це відомство свідомо репресує невинну людину. На місці Дмитра міг опинитися кожен, його просто призначили винним, зарахувавши до складу "терористичного угруповання. В дусі процесів 30-х років генпрокурор Пшонка заявив про чотирьох терористів і його місцеві опричники виконують це як наказ"- каже Оксана Томчук.

Акція завершилася біля СІЗО, в якому тримають Дмитра Реву. В повній мовчанці активісти розгорнули плакати "Звільніть Реву - очистіть совість!", "Я не довіряю кривосуддю!", "Рева - не терорист!"

Фотозвіт про подію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...