App Store Google Play

Шоковані криворіжці "спалили" жеківського прибиральника-симулянта

14.12.2012 11:21
У Кривому Розі розгорівся комунальний скандал через відео з камери спостереження, яке хтось виклав в інтернет. На ньому прибиральники тільки вдають, що виконують свою роботу, йдеться в сюжеті ТСН.

Зокрема, на відео зі встановленої у під'їзді камери видно, як працівник поливає підлогу водою із пляшки - і на цьому ЖЕКівське "прибирання" завершується.

Зазначимо, що кожному з трьох під'їздів п'ятиповерхівки на вулиці Орджонікідзе таке поливання підлоги водою обходиться майже у 200 гривень на місяць.

Побачивши, як їх дурять, мешканці будинку відмовилися платити за послуги. А тим паче, коли дізнались, як закон регламентує прибирання у під'їздах: раз на рік миття вікон та прибирання у підвалах, а підмітання та миття підлоги - кожного дня.

Щоправда, виявилось, що боротися із ЖЕКом непросто. Домовитися із установою про покращення якості послуги жителям не вдалося, але і заяву про відмову від неї тут також не прийняли, пояснивши, що люди просто не мають права відмовлятися.

У ЖЕКу відмовилися коментувати ситуацію, але юристи пояснили, що закон написаний так, що люди і справді не можуть відмовитися від послуги, однак, можуть за неї не платити.

"Все що потрібно, це правильно складений акт-претензія. Потім з нею в ЖЕК, якщо там нічого не роблять, то в суд, а він вже зобов'яже ЖЕК зробити перерахунок мінус тариф на ненадані послуги", - зазначила адвокат Світлана Сова.

Тим часом, відео про прибирання та звістка про конфлікт жителів із ЖЕКом дійшли до місцевої влади. Там наказали комунальному управлінню провести службову перевірку.

"А якщо вони не впораються самотужки, то ми підключимо прокуратуру", - запевнив член комісії з питань законності міськради Микола Колесник.

Люди ж таки збираються судитись, тим більше, що претензії у них до ЖЕКу не тільки через прибирання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...