App Store Google Play

Шоковані криворіжці "спалили" жеківського прибиральника-симулянта

14.12.2012 11:21
У Кривому Розі розгорівся комунальний скандал через відео з камери спостереження, яке хтось виклав в інтернет. На ньому прибиральники тільки вдають, що виконують свою роботу, йдеться в сюжеті ТСН.

Зокрема, на відео зі встановленої у під'їзді камери видно, як працівник поливає підлогу водою із пляшки - і на цьому ЖЕКівське "прибирання" завершується.

Зазначимо, що кожному з трьох під'їздів п'ятиповерхівки на вулиці Орджонікідзе таке поливання підлоги водою обходиться майже у 200 гривень на місяць.

Побачивши, як їх дурять, мешканці будинку відмовилися платити за послуги. А тим паче, коли дізнались, як закон регламентує прибирання у під'їздах: раз на рік миття вікон та прибирання у підвалах, а підмітання та миття підлоги - кожного дня.

Щоправда, виявилось, що боротися із ЖЕКом непросто. Домовитися із установою про покращення якості послуги жителям не вдалося, але і заяву про відмову від неї тут також не прийняли, пояснивши, що люди просто не мають права відмовлятися.

У ЖЕКу відмовилися коментувати ситуацію, але юристи пояснили, що закон написаний так, що люди і справді не можуть відмовитися від послуги, однак, можуть за неї не платити.

"Все що потрібно, це правильно складений акт-претензія. Потім з нею в ЖЕК, якщо там нічого не роблять, то в суд, а він вже зобов'яже ЖЕК зробити перерахунок мінус тариф на ненадані послуги", - зазначила адвокат Світлана Сова.

Тим часом, відео про прибирання та звістка про конфлікт жителів із ЖЕКом дійшли до місцевої влади. Там наказали комунальному управлінню провести службову перевірку.

"А якщо вони не впораються самотужки, то ми підключимо прокуратуру", - запевнив член комісії з питань законності міськради Микола Колесник.

Люди ж таки збираються судитись, тим більше, що претензії у них до ЖЕКу не тільки через прибирання.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...