App Store Google Play

Шоковані криворіжці "спалили" жеківського прибиральника-симулянта

14.12.2012 11:21
У Кривому Розі розгорівся комунальний скандал через відео з камери спостереження, яке хтось виклав в інтернет. На ньому прибиральники тільки вдають, що виконують свою роботу, йдеться в сюжеті ТСН.

Зокрема, на відео зі встановленої у під'їзді камери видно, як працівник поливає підлогу водою із пляшки - і на цьому ЖЕКівське "прибирання" завершується.

Зазначимо, що кожному з трьох під'їздів п'ятиповерхівки на вулиці Орджонікідзе таке поливання підлоги водою обходиться майже у 200 гривень на місяць.

Побачивши, як їх дурять, мешканці будинку відмовилися платити за послуги. А тим паче, коли дізнались, як закон регламентує прибирання у під'їздах: раз на рік миття вікон та прибирання у підвалах, а підмітання та миття підлоги - кожного дня.

Щоправда, виявилось, що боротися із ЖЕКом непросто. Домовитися із установою про покращення якості послуги жителям не вдалося, але і заяву про відмову від неї тут також не прийняли, пояснивши, що люди просто не мають права відмовлятися.

У ЖЕКу відмовилися коментувати ситуацію, але юристи пояснили, що закон написаний так, що люди і справді не можуть відмовитися від послуги, однак, можуть за неї не платити.

"Все що потрібно, це правильно складений акт-претензія. Потім з нею в ЖЕК, якщо там нічого не роблять, то в суд, а він вже зобов'яже ЖЕК зробити перерахунок мінус тариф на ненадані послуги", - зазначила адвокат Світлана Сова.

Тим часом, відео про прибирання та звістка про конфлікт жителів із ЖЕКом дійшли до місцевої влади. Там наказали комунальному управлінню провести службову перевірку.

"А якщо вони не впораються самотужки, то ми підключимо прокуратуру", - запевнив член комісії з питань законності міськради Микола Колесник.

Люди ж таки збираються судитись, тим більше, що претензії у них до ЖЕКу не тільки через прибирання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...