App Store Google Play

Під видом притулку на Дніпропетровщині діє катівня для тварин

14.12.2012 14:26

Заснований 4 роки тому у передмісті Кривого Рогу притулок для тварин «Христина і Магдалена» насправді є катівнею для тварин.

Про це заявила керівник благодійного фонду захисту тварин «Пріоритет» Аліса Швець.

«Спочатку всі захоплювались великодушністю засновниці притулку. Крім сусідів, які були в шоці від того, що на напівзруйнованій дачній ділянці живе кілька десятків собак різного віку. Ми дізналися про притулок в червні цього року і одразу ж взялися допомагати господині «Христини та Магдалени». Все літо вона брала їжу для собак від нашої організації. Крім того, ми проводили суботники в притулку, прибирали територію. Ми намагалися її вмовити на стерилізацію собак, аби згодом прилаштовувати їх у добрі руки. Але все марно. Жінка твердо стояла на своєму, що собаки повинні бути з нею все своє життя. З осені вона взагалі заборонила нам з'являтися біля притулку. Кричала, що це приватна власність», - розповіла вона на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Волонтер благодійного фонду захисту тварин «Пріоритет» Тетяна Ченцова вважає, що притулок «Христина і Магдалена» давно перетворився на справжню шкуродерню.

«Коли ми приїхали до притулку 6 грудня, то були в шоці. По двору валялися тіла померлих собак, деякі трупи були розірвані іншими собаками», - говорить жінка.

Сусіди розповідають, що хазяйка  притулку з'являється там явно рідше, ніж раз на день. Собаки виють, гавкають, не дають спокою всій вулиці.

- Коли ми були в притулку 6 грудня, там було близько 20 собак, 8 грудня - вже більше 70, -додають волонтери.

При цьому, жінка-власниця «притулку» постійно поповнює кількість тварин, а вони там помирають, з'їдають одне одного і так по колу.

Захисники тварин твердо налаштовані припинити цей жах і сьогодні здійснять спробу врятувати нещасних тварин з притулку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...