App Store Google Play

Під видом притулку на Дніпропетровщині діє катівня для тварин

14.12.2012 14:26

Заснований 4 роки тому у передмісті Кривого Рогу притулок для тварин «Христина і Магдалена» насправді є катівнею для тварин.

Про це заявила керівник благодійного фонду захисту тварин «Пріоритет» Аліса Швець.

«Спочатку всі захоплювались великодушністю засновниці притулку. Крім сусідів, які були в шоці від того, що на напівзруйнованій дачній ділянці живе кілька десятків собак різного віку. Ми дізналися про притулок в червні цього року і одразу ж взялися допомагати господині «Христини та Магдалени». Все літо вона брала їжу для собак від нашої організації. Крім того, ми проводили суботники в притулку, прибирали територію. Ми намагалися її вмовити на стерилізацію собак, аби згодом прилаштовувати їх у добрі руки. Але все марно. Жінка твердо стояла на своєму, що собаки повинні бути з нею все своє життя. З осені вона взагалі заборонила нам з'являтися біля притулку. Кричала, що це приватна власність», - розповіла вона на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Волонтер благодійного фонду захисту тварин «Пріоритет» Тетяна Ченцова вважає, що притулок «Христина і Магдалена» давно перетворився на справжню шкуродерню.

«Коли ми приїхали до притулку 6 грудня, то були в шоці. По двору валялися тіла померлих собак, деякі трупи були розірвані іншими собаками», - говорить жінка.

Сусіди розповідають, що хазяйка  притулку з'являється там явно рідше, ніж раз на день. Собаки виють, гавкають, не дають спокою всій вулиці.

- Коли ми були в притулку 6 грудня, там було близько 20 собак, 8 грудня - вже більше 70, -додають волонтери.

При цьому, жінка-власниця «притулку» постійно поповнює кількість тварин, а вони там помирають, з'їдають одне одного і так по колу.

Захисники тварин твердо налаштовані припинити цей жах і сьогодні здійснять спробу врятувати нещасних тварин з притулку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...