App Store Google Play

Профспілки натравлять Януковича на Міттала?

13.12.2012 10:31

Профспілкова організація Криворізького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг» (колишня «Криворіжсталь») звернулася до Президента з проханням вплинути на власника підприємства й вирішити проблему з масовими скороченнями працівників. Інформацію про це Радіо Свобода сьогодні підтвердили у профспілковій організації підприємства.

Як повідомили у профспілці, працівники підприємства поскаржились Президентові на порушення власником комбінату інвестиційних домовленостей і трудових умов.

За даними профспілки, з моменту повторного продажу підприємства кількість працівників зменшилась з 55 тисяч осіб до 30 тисяч, а до 2017 року чисельність працівників має скласти 12 тисяч.

«Через зменшення кількості працівників людям доводиться виходити на роботу у вихідні та святкові дні», - сказав Радіо Свобода один із членів профспілки, який попросив не називати його прізвища.

У середу керівник профспілки підприємства Юрій Бобченко зробив публічну заяву про те, що колектив готовий до страйку і, якщо проблема не буде розв'язана, вимагатиме повернення комбінату в державну власність.

Раніше керівництво «ArcelorMittal Кривий Ріг» оприлюднило офіційну заяву про те, що адміністрація діє «в правовому полі, не порушуючи норми праці для робітників і вимоги КЗпП України».

«Говорити про будь-які масштабні скорочення в даній ситуації абсолютно некоректно, оскільки на підприємстві з 38 тисяч 267 посад скороченню підлягатиме 446 посад, що складає 1%», - мовилось у заяві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...