App Store Google Play

Профспілки натравлять Януковича на Міттала?

13.12.2012 10:31

Профспілкова організація Криворізького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг» (колишня «Криворіжсталь») звернулася до Президента з проханням вплинути на власника підприємства й вирішити проблему з масовими скороченнями працівників. Інформацію про це Радіо Свобода сьогодні підтвердили у профспілковій організації підприємства.

Як повідомили у профспілці, працівники підприємства поскаржились Президентові на порушення власником комбінату інвестиційних домовленостей і трудових умов.

За даними профспілки, з моменту повторного продажу підприємства кількість працівників зменшилась з 55 тисяч осіб до 30 тисяч, а до 2017 року чисельність працівників має скласти 12 тисяч.

«Через зменшення кількості працівників людям доводиться виходити на роботу у вихідні та святкові дні», - сказав Радіо Свобода один із членів профспілки, який попросив не називати його прізвища.

У середу керівник профспілки підприємства Юрій Бобченко зробив публічну заяву про те, що колектив готовий до страйку і, якщо проблема не буде розв'язана, вимагатиме повернення комбінату в державну власність.

Раніше керівництво «ArcelorMittal Кривий Ріг» оприлюднило офіційну заяву про те, що адміністрація діє «в правовому полі, не порушуючи норми праці для робітників і вимоги КЗпП України».

«Говорити про будь-які масштабні скорочення в даній ситуації абсолютно некоректно, оскільки на підприємстві з 38 тисяч 267 посад скороченню підлягатиме 446 посад, що складає 1%», - мовилось у заяві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...