App Store Google Play

"АероСвіт" скасував усі сьогоднішні рейси в Москву - рахують гроші

13.12.2012 11:25
Як йдеться в заяві прес-служби компанії, "АероСвіт" готується здійснити черговий платіж аеропорту "Шереметьєво" в рамках запропонованого раніше графіка погашення заборгованості, а також продовжує вести діалог з керівництвом аеропорту щодо відновлення рейсів Київ-Москва-Київ і Дніпропетровськ-Москва-Дніпропетровськ.

"Зараз "АероСвіт" скасував усі вчорашні (12 грудня) рейси, а також сьогоднішні (13 грудня) ранкові і денні рейси до Москви і з Києва, Дніпропетровська та з Москви в міста України", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

При цьому компанія керується власною процедурою доставки пасажирів скасованих рейсів, незалежно від того, включається в цю роботу той чи інший аеропорт.

"АероСвіт" висловлює подяку "Шереметьєво" за організаційну допомогу в обслуговуванні пасажирів згідно з чинним договором, а також за відправку в Україну, за ініціативою "Шереметьєво", трьох пасажирів за рахунок аеропорту.

Нагадаємо, 11 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії "АероСвіт".

Також 11 грудня московський аеропорт "Шереметьєво" припинив обслуговування рейсів української авіакомпанії АероСвіт.

Як йдеться в повідомленні аеропорту, сумарний борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Шереметьєво" перевищив 165,5 млн рублів.

За матеріалами РБК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...