App Store Google Play

"АероСвіт" скасував усі сьогоднішні рейси в Москву - рахують гроші

13.12.2012 11:25
Як йдеться в заяві прес-служби компанії, "АероСвіт" готується здійснити черговий платіж аеропорту "Шереметьєво" в рамках запропонованого раніше графіка погашення заборгованості, а також продовжує вести діалог з керівництвом аеропорту щодо відновлення рейсів Київ-Москва-Київ і Дніпропетровськ-Москва-Дніпропетровськ.

"Зараз "АероСвіт" скасував усі вчорашні (12 грудня) рейси, а також сьогоднішні (13 грудня) ранкові і денні рейси до Москви і з Києва, Дніпропетровська та з Москви в міста України", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

При цьому компанія керується власною процедурою доставки пасажирів скасованих рейсів, незалежно від того, включається в цю роботу той чи інший аеропорт.

"АероСвіт" висловлює подяку "Шереметьєво" за організаційну допомогу в обслуговуванні пасажирів згідно з чинним договором, а також за відправку в Україну, за ініціативою "Шереметьєво", трьох пасажирів за рахунок аеропорту.

Нагадаємо, 11 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії "АероСвіт".

Також 11 грудня московський аеропорт "Шереметьєво" припинив обслуговування рейсів української авіакомпанії АероСвіт.

Як йдеться в повідомленні аеропорту, сумарний борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Шереметьєво" перевищив 165,5 млн рублів.

За матеріалами РБК.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...