App Store Google Play

"АероСвіт" скасував усі сьогоднішні рейси в Москву - рахують гроші

13.12.2012 11:25
Як йдеться в заяві прес-служби компанії, "АероСвіт" готується здійснити черговий платіж аеропорту "Шереметьєво" в рамках запропонованого раніше графіка погашення заборгованості, а також продовжує вести діалог з керівництвом аеропорту щодо відновлення рейсів Київ-Москва-Київ і Дніпропетровськ-Москва-Дніпропетровськ.

"Зараз "АероСвіт" скасував усі вчорашні (12 грудня) рейси, а також сьогоднішні (13 грудня) ранкові і денні рейси до Москви і з Києва, Дніпропетровська та з Москви в міста України", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

При цьому компанія керується власною процедурою доставки пасажирів скасованих рейсів, незалежно від того, включається в цю роботу той чи інший аеропорт.

"АероСвіт" висловлює подяку "Шереметьєво" за організаційну допомогу в обслуговуванні пасажирів згідно з чинним договором, а також за відправку в Україну, за ініціативою "Шереметьєво", трьох пасажирів за рахунок аеропорту.

Нагадаємо, 11 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії "АероСвіт".

Також 11 грудня московський аеропорт "Шереметьєво" припинив обслуговування рейсів української авіакомпанії АероСвіт.

Як йдеться в повідомленні аеропорту, сумарний борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Шереметьєво" перевищив 165,5 млн рублів.

За матеріалами РБК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...