App Store Google Play

"АероСвіт" скасував усі сьогоднішні рейси в Москву - рахують гроші

13.12.2012 11:25
Як йдеться в заяві прес-служби компанії, "АероСвіт" готується здійснити черговий платіж аеропорту "Шереметьєво" в рамках запропонованого раніше графіка погашення заборгованості, а також продовжує вести діалог з керівництвом аеропорту щодо відновлення рейсів Київ-Москва-Київ і Дніпропетровськ-Москва-Дніпропетровськ.

"Зараз "АероСвіт" скасував усі вчорашні (12 грудня) рейси, а також сьогоднішні (13 грудня) ранкові і денні рейси до Москви і з Києва, Дніпропетровська та з Москви в міста України", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

При цьому компанія керується власною процедурою доставки пасажирів скасованих рейсів, незалежно від того, включається в цю роботу той чи інший аеропорт.

"АероСвіт" висловлює подяку "Шереметьєво" за організаційну допомогу в обслуговуванні пасажирів згідно з чинним договором, а також за відправку в Україну, за ініціативою "Шереметьєво", трьох пасажирів за рахунок аеропорту.

Нагадаємо, 11 грудня Федеральне агентство повітряного транспорту Росавіація відкрила повітряний простір РФ для польотів української авіакомпанії "АероСвіт".

Також 11 грудня московський аеропорт "Шереметьєво" припинив обслуговування рейсів української авіакомпанії АероСвіт.

Як йдеться в повідомленні аеропорту, сумарний борг авіакомпанії "АероСвіт" перед "Шереметьєво" перевищив 165,5 млн рублів.

За матеріалами РБК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...