App Store Google Play

У Верховній Раді побили тушок і FEMEN

12.12.2012 11:53

Представники фракції "Батьківщина" виштовхали з зали засідання депутатів Табалових, які не написали заяви на вступ до фракції і стали першими "тушками" Ради 7-го скликання. У певний момент, коли ці Олександр та Андрій Табалови заходили до сесійної зали, представники опозиції з криками "Тушок геть!" кинулися до дверей і виштовхали їх з приміщення.

Як повідомляє Українська правда, при цьому Табалови отримали кілька ударів кулаками. Батька і сина Табалових так і не пропустили до сесійної зали. Опозиціонери блокували усі двері, в які вони намагалися зайти.

Крім того свободівець Олександр Аронець написав у своєму Twitter, що депутати також порвали аркуші з текстом присяги Табалових.

Нардепи-вигнанці не змогли відповісти журналістам, чому вони не написали заяви на вступ до фракції, а Табалов-батько заявив, що коментарі будуть пізніше.

Крім того, перед відкриттям парламенту стався ще один інцидент за участі руху Femen, представниці якого намагалися прорватися до Верховної ради. Декількох оголених дівчат скрутили прямо біля центрального входу до Верховної Ради Інших затримала міліція та відтягнула від входу.

Після цього охорона закрила усі входи до будівлі. Внаслідок цього 10 хвилин депутати не могли зайти до парламенту. Зокрема, не могли потрапити Сергій Ківалов, Василь Петьовка, Павло Балога та інші. Також не змогли зайти посол Росії Зурабов.

"Вони бояться, що ми роздягнемось більше, ніж потрібно", - пожартував Зурабов.

Фото UBRHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...