App Store Google Play

У Верховній Раді побили тушок і FEMEN

12.12.2012 11:53

Представники фракції "Батьківщина" виштовхали з зали засідання депутатів Табалових, які не написали заяви на вступ до фракції і стали першими "тушками" Ради 7-го скликання. У певний момент, коли ці Олександр та Андрій Табалови заходили до сесійної зали, представники опозиції з криками "Тушок геть!" кинулися до дверей і виштовхали їх з приміщення.

Як повідомляє Українська правда, при цьому Табалови отримали кілька ударів кулаками. Батька і сина Табалових так і не пропустили до сесійної зали. Опозиціонери блокували усі двері, в які вони намагалися зайти.

Крім того свободівець Олександр Аронець написав у своєму Twitter, що депутати також порвали аркуші з текстом присяги Табалових.

Нардепи-вигнанці не змогли відповісти журналістам, чому вони не написали заяви на вступ до фракції, а Табалов-батько заявив, що коментарі будуть пізніше.

Крім того, перед відкриттям парламенту стався ще один інцидент за участі руху Femen, представниці якого намагалися прорватися до Верховної ради. Декількох оголених дівчат скрутили прямо біля центрального входу до Верховної Ради Інших затримала міліція та відтягнула від входу.

Після цього охорона закрила усі входи до будівлі. Внаслідок цього 10 хвилин депутати не могли зайти до парламенту. Зокрема, не могли потрапити Сергій Ківалов, Василь Петьовка, Павло Балога та інші. Також не змогли зайти посол Росії Зурабов.

"Вони бояться, що ми роздягнемось більше, ніж потрібно", - пожартував Зурабов.

Фото UBR

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...