App Store Google Play

У Верховній Раді побили тушок і FEMEN

12.12.2012 11:53

Представники фракції "Батьківщина" виштовхали з зали засідання депутатів Табалових, які не написали заяви на вступ до фракції і стали першими "тушками" Ради 7-го скликання. У певний момент, коли ці Олександр та Андрій Табалови заходили до сесійної зали, представники опозиції з криками "Тушок геть!" кинулися до дверей і виштовхали їх з приміщення.

Як повідомляє Українська правда, при цьому Табалови отримали кілька ударів кулаками. Батька і сина Табалових так і не пропустили до сесійної зали. Опозиціонери блокували усі двері, в які вони намагалися зайти.

Крім того свободівець Олександр Аронець написав у своєму Twitter, що депутати також порвали аркуші з текстом присяги Табалових.

Нардепи-вигнанці не змогли відповісти журналістам, чому вони не написали заяви на вступ до фракції, а Табалов-батько заявив, що коментарі будуть пізніше.

Крім того, перед відкриттям парламенту стався ще один інцидент за участі руху Femen, представниці якого намагалися прорватися до Верховної ради. Декількох оголених дівчат скрутили прямо біля центрального входу до Верховної Ради Інших затримала міліція та відтягнула від входу.

Після цього охорона закрила усі входи до будівлі. Внаслідок цього 10 хвилин депутати не могли зайти до парламенту. Зокрема, не могли потрапити Сергій Ківалов, Василь Петьовка, Павло Балога та інші. Також не змогли зайти посол Росії Зурабов.

"Вони бояться, що ми роздягнемось більше, ніж потрібно", - пожартував Зурабов.

Фото UBR

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...