App Store Google Play

У Верховній Раді побили тушок і FEMEN

12.12.2012 11:53

Представники фракції "Батьківщина" виштовхали з зали засідання депутатів Табалових, які не написали заяви на вступ до фракції і стали першими "тушками" Ради 7-го скликання. У певний момент, коли ці Олександр та Андрій Табалови заходили до сесійної зали, представники опозиції з криками "Тушок геть!" кинулися до дверей і виштовхали їх з приміщення.

Як повідомляє Українська правда, при цьому Табалови отримали кілька ударів кулаками. Батька і сина Табалових так і не пропустили до сесійної зали. Опозиціонери блокували усі двері, в які вони намагалися зайти.

Крім того свободівець Олександр Аронець написав у своєму Twitter, що депутати також порвали аркуші з текстом присяги Табалових.

Нардепи-вигнанці не змогли відповісти журналістам, чому вони не написали заяви на вступ до фракції, а Табалов-батько заявив, що коментарі будуть пізніше.

Крім того, перед відкриттям парламенту стався ще один інцидент за участі руху Femen, представниці якого намагалися прорватися до Верховної ради. Декількох оголених дівчат скрутили прямо біля центрального входу до Верховної Ради Інших затримала міліція та відтягнула від входу.

Після цього охорона закрила усі входи до будівлі. Внаслідок цього 10 хвилин депутати не могли зайти до парламенту. Зокрема, не могли потрапити Сергій Ківалов, Василь Петьовка, Павло Балога та інші. Також не змогли зайти посол Росії Зурабов.

"Вони бояться, що ми роздягнемось більше, ніж потрібно", - пожартував Зурабов.

Фото UBR

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...