App Store Google Play

Кому на Русі усе "харашо"

12.12.2012 17:12
Як у воду дивився геніальной вождь і учитель: "К власти в СССР после 1953-го пришли националисты и карьеристы-взяточники. Покрываемые из Кремля. Когда придёт время, они сбросят маски, выбросят партбилеты и будут в открытую править своими уездами как феодалы и крепостники..." Мао Цзэдун, "Новый Китай", Пекін, 1964, N 12.

Так воно і є. Колишні комсомольці і комуняки разом з теперішніми псевдо-комуняками створили непоганий бізнес-проект під оригінальною назвою "Україна". І все їм чудово вдається. А дехто з них навіть, убравшись в тогу совісті нації, як от Леонід Кравчук намагається стати таким собі гуру, який би мав примирити усіх. Шкода, що він ще й досі не написав підручника "Як у зливу пробігти поміж крапельками".

Не погано також влаштувалися колишні кагебісти. Маємо їх і в рядах опозиції, і в рядах партії кількох сімей. Не відстала від нас і Росія. Точніше випередила, бо кагебісти-ефесбешники у них на самій вершині влади, але методи їхньої діяльності не змінилися.

Днями пролунала топ-новина: Туреччина вийшла з "Южного потока" в день, коли Путін замкнув газотранспортні системи Росії і Європи. Мабуть, у Туреччині розкусили, що цей проект хитра ефесбешна провокація.

"Южный поток" і "Северный поток", як відомо, політичний проект спрямований проти України. У їхньому будівництві нема жодної економічної вигоди. Зате є фінансова для ефесбешних родин. Аналітики кажуть, що розгадка тут дуже проста: якщо придивитися до витрат на проектування і будівництво тих потоків, то стає зрозумілим, що мінімум 30% залишиться у господарів компаній, які причетні до втілення в життя цих проектів. І саме тому Світлана Медвєдєва може завиграшки знімати для себе п'ятизіркові готелі в Італії.

Такий спосіб розкрадання коштів довгий, марудний, але дуже вигідний, бо народ бачить, що щось будують, а скільки там куди пішло, народ не врубається. Хоча інколи щось помічає, але мовчить. Наприклад, коли прокладають асфальт чи ремонтують дороги, і в нас, і в Росії система одна: вкрасти і розтягнути по кишенях. Минає рік-два - дорогу знову доводиться ремонтувати.

Але якщо поглянути, як живуть ті, хто відповідає за дороги, то можна переконатися, що живуть вони від пуза у справжніх палацах.

Старі кагебісти звикли керувати командними методами. Коли у 2010 році президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв виголосив ультиматум Білорусі, аби та погасила заборгованість за постачання газу - а це 180 мільйонів, - і "Газпром" при цьому навіть зменшив постачання газу в республіку на 60%, то Білорусь чемно нагадала: "Газпром" винен їй аж 230 мільйонів.

Європа тихо припухла, економлячи недоотриманий газ. Вона стала свідком чистої води маразму. Виходить, Росія вимагала оплати лише тому, що перша спохопилася. Білорусь заплатила, але відразу ж і підписала угоду про підвищення ставки транзиту. Після цього "Газпром" перерахував отримані від Білорусі гроші назад, доплативши ще кілька десятків мільйонів доларів зі свого боргу.

Отак виглядає кагебістський менеджмент, з якого реготав увесь світ.

Дивовижно, що усе це відбулося між двома країнами, які про своє бажання скліщитися протирликали усім, кому не ліньки. І ще Україну чекають.

А тут ще одна ефесбешна хитрість, як вимантити в України свіжі грошики. Ефесбешники завезли шпигунку Анхар Кочнєву до Сирії, там її захопили бойовики і вимагають викуп. Інакше вб'ють.

І усі українські змі повторюють ахінею про "українську журналістку" з таким тіпічєскі українським ім'ям. За подружку ФСБ найбільше галасують з Росії, але чомусь самі не квапляться викуповувати.

Прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров взагалі її оголосив українкою. Яка, мовляв, поїхала до Сирії в якості перекладача для знімальної групи одного з російських телеканалів. Президент доручає МЗС та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення Кочнєвої.

Читаю це і не можу отямитися. В Україні що - нема куди гроші дівати? У нас діти вмирають у пологових будинках, сотні дітей і підлітків не мають коштів, щоб вилікувати важкі хвороби, а пенсіонери, переївшись Азаровської капусти, на очах спухають.

Один із читачів залишив такий коментар: "Что происходит? Ведь этот человек прекрасно понимал на что он идет. Сижу и пишу это, а перед глазами на мониторе, реклама которая просит помощь на лечение умирающего ребенка".

Насправді жінка під прикриттям журналістки, і то не української, а московської, працювала перекладачкою для російських військових радників у їхніх контактах з асадівськими військовиками. Російський телеканал - це лише примітивна парасолька. А дама, так між нами, була присутня при стратах і розстрілах мирного населення армійцями Асада.

Чому її має викуповувати Україна, а не ті хто вивіз до Сирії?

Учасниця конкурсу "Міс Земля" від Росії Наталія Переверзєва на презентації перед журі заявила: "Росія - величезна бідна країна, розтерзана нечесними, невіруючими людьми. Моя Росія - це велика артерія, з якої кілька "обраних" людей виводять її багатства. Моя Росія - це жебрак. Моя Росія не може допомогти літнім і дітям-сиротам. Вона кровоточить, з неї, як з тонучого корабля, біжать інженери, лікарі, вчителі, тому що у них нема на що жити. Моя Росія - це нескінченна кавказька війна".

Ці слова можна легко прикласти і до України. У нас спільна біда - колишні усе ще при владі. А вони не вміють господарювати так, як у Європі. Вони не можуть не красти, бо їхній родовід - люмпени у всіх колінах. Не господарі, не куркулі, не купці, не ремісники, а упосліджені чорнороби й колгоспники. Життя "па-панятіям" настільки в'їлося у їхню кров, що вони і у футбол тепер теж грають "па-панятіям". Світ дивується - а їм похєр-вєтєр.

Нє, без люстрації нам не прожити. Тільки от хто зможе вичистити ці авгієві стайні від гною  - все ще загадка. Але я чекаю на нього. А ви?

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...