App Store Google Play

В суді над «терористами» обвинувальний висновок дочитали до половини

11.12.2012 21:33
В сьогоднішньому засіданні суду над «дніпропетровськими терористами» прокурори перейшли до оголошення другого з двох томів обвинувального висновку.

За рішенням суду обвинувачення оголошують повністю. 28 листопада зачитали перші кілька сторінок. Останні чотири засідання продовжували оголошувати документ, із яким ознайомлені як захисники та обвинувачені, так і суд та прокурори.

11 грудня прокурори зачитували докази, які, на думку обвинувачення, підтверджують вину Віктора Сукачова, Віталія Федоряка та Дмитра Реви у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Так серед аргументів названо те, що Федоряк і Сукачов на відео з камер зовнішнього спостереження проходять по вулиці із чорними пакетами, а на місцях майбутніх вибухів Сукачов залишав ці пакети в урнах, попередньо провівши якісь маніпуляції. Крім того в обвинуваченні містяться висновки експертиз, які показали, що на місцях вибухів були знайдені матеріали, що містили ДНК Віктора Сукачова. А на ноутбуці, з якого, імовірно, розсилалися повідомлення терористів - ДНК і Сукачова, і Федоряка. Крім того в обвинувальному висновку вказано, що Віктор Сукачов у Бабушкінському райсуді під час обрання йому запобіжного заходу, зізнався, що вони з Федоряком здійснювали вибухи.

Як відомо, адвокат Сукачова Олександр Шишкін підтверджував, що його підзахисний частково визнав свою провину. Але поки що захисник не уточнив, в якій саме частині, зазначивши, що всі пояснення Віктор надасть у суді особисто.

Натомість доказами вини Дмитра Реви обвинувачення називає лише свідчення його керівника, про те, що Рева відпросився з роботи і був відсутній на своєму місці з 11 по 13 години 27 квітня, а також відео з камер зовнішнього спостереження, що зафіксували обвинуваченого у цей час в центрі міста, зокрема в районі вулиць Сєрова і Столярова. 

Адвокати Реви наголошували, що їхній підзахисний не винен і заявляє про це з перших своїх показів. Захисники пояснювали, що у справі не міститься доказів його вини, а в центрі він перебував, оскільки мав здійснити банківський платіж, на підтвердження чого у матеріалах справи є платіжка та відео із установи.

У грудні заплановано ще п'ять засідань у справі. За оцінкою прокурорів, в середньому на оголошення однієї сторінки вони витрачають близько трьох хвилин. Понад 200 із 407 сторінок обвинувального висновку вже зачитали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...