App Store Google Play

В суді над «терористами» обвинувальний висновок дочитали до половини

11.12.2012 21:33
В сьогоднішньому засіданні суду над «дніпропетровськими терористами» прокурори перейшли до оголошення другого з двох томів обвинувального висновку.

За рішенням суду обвинувачення оголошують повністю. 28 листопада зачитали перші кілька сторінок. Останні чотири засідання продовжували оголошувати документ, із яким ознайомлені як захисники та обвинувачені, так і суд та прокурори.

11 грудня прокурори зачитували докази, які, на думку обвинувачення, підтверджують вину Віктора Сукачова, Віталія Федоряка та Дмитра Реви у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Так серед аргументів названо те, що Федоряк і Сукачов на відео з камер зовнішнього спостереження проходять по вулиці із чорними пакетами, а на місцях майбутніх вибухів Сукачов залишав ці пакети в урнах, попередньо провівши якісь маніпуляції. Крім того в обвинуваченні містяться висновки експертиз, які показали, що на місцях вибухів були знайдені матеріали, що містили ДНК Віктора Сукачова. А на ноутбуці, з якого, імовірно, розсилалися повідомлення терористів - ДНК і Сукачова, і Федоряка. Крім того в обвинувальному висновку вказано, що Віктор Сукачов у Бабушкінському райсуді під час обрання йому запобіжного заходу, зізнався, що вони з Федоряком здійснювали вибухи.

Як відомо, адвокат Сукачова Олександр Шишкін підтверджував, що його підзахисний частково визнав свою провину. Але поки що захисник не уточнив, в якій саме частині, зазначивши, що всі пояснення Віктор надасть у суді особисто.

Натомість доказами вини Дмитра Реви обвинувачення називає лише свідчення його керівника, про те, що Рева відпросився з роботи і був відсутній на своєму місці з 11 по 13 години 27 квітня, а також відео з камер зовнішнього спостереження, що зафіксували обвинуваченого у цей час в центрі міста, зокрема в районі вулиць Сєрова і Столярова. 

Адвокати Реви наголошували, що їхній підзахисний не винен і заявляє про це з перших своїх показів. Захисники пояснювали, що у справі не міститься доказів його вини, а в центрі він перебував, оскільки мав здійснити банківський платіж, на підтвердження чого у матеріалах справи є платіжка та відео із установи.

У грудні заплановано ще п'ять засідань у справі. За оцінкою прокурорів, в середньому на оголошення однієї сторінки вони витрачають близько трьох хвилин. Понад 200 із 407 сторінок обвинувального висновку вже зачитали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...