App Store Google Play

В Києві вимагали відставки Дніпропетровської міліцейської верхівки

11.12.2012 19:53
11 грудня о 13:00 біля будівлі Міністерства внутрішніх справ у Києві відбувся пікет членів ВО «Свобода» з вимогою звільнення керівництва міліції Дніпропетровської області.

Під час пікету депутат Дніпродзержинської міської ради - свободівець Віталій Купрій повідомив учасників про те, що вищі посадові особи органів внутрішніх справ причетні до масових порушень діючого законодавства та переслідування місцевих опозиційних діячів - членів ВО «Свобода». Зазначені факти, зокрема, підтверджуються порушенням прокуратурою кримінальних справ за зловживання владою та хабарництво. Але МВС не тільки не проводить службове розслідування зазначених обставин зі звільненням винних міліціонерів та їх керівників, але цинічно та нагло підвищує їх до керівних посад державного рівня.

Віталій Купрій наголосив, що останні кадрові призначення в лавах МВС свідчать не тільки про небажання міліції слідувати духу закону і боротися з корупцією в своїх рядах, а і про встановлення поруки над перевертнями в погонах з заохоченням тих, хто бере хабарі, вимагає з підприємців гроші, викрадає людей та вчиняє тортури, покриває наркоторгівлю та крадіїв, проводить протиправні обшуки, стеження, арешти, вилучення агітаційних матеріалів, тощо.

У резолюції акції протесту було зазначено, що Міністром внутрішніх справ Захарченко отримане звернення Віталія Купрія від 20 листопада 2012 року, в якому чітко визначений обов'язок міністра звільнити із займаних посад начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області генерала Віктора Бабенка за те, що проти його безпосереднього підлеглого (вже екс-начальника Дніпродзержинської міліції) полковника Олега Плачкова порушено декілька кримінальних справ і він взятий під стражу. Також в резолюції вказано на злодіяння Ігоря Шарана (першого заступника Плачкова) та його зв'язки з кримінальними авторитетами регіону.

Слід зазначити, що замість притягнення вказаних осіб до відповідальності міністр Захарченко підвищуєте на посаді начальника кримінальної міліції Дніпропетровської області полковника Валерія Мазана (безпосереднього керівника Шарана) і призначаєте його керівником міліції всієї Київської області, та за нашою інформацією планується призначення Віктора Бабенка заступником міністра.

Мітингуючі одноголосно підтримали думку, що вищевказані люди зганьбили звання офіцера міліції та повинні піти у відставку, а за результатами їх діяльності повинно бути проведено службове розслідування з публічним проголошенням результату і передачею матеріалів в Генеральну прокуратуру.

У разі невиконання зазначеної вимоги партія ВО «Свобода» пообіцяла використати всі доступні важелі парламентського та позапарламентського впливу для відставки Міністра внутрішніх справ Захарченко та покарання всіх винних у міліцейському свавіллі.

Богдан ХОРОБРИЙ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...