App Store Google Play

Нікопольському журналісту у двір кинули гранату

10.12.2012 12:37

Вибух стався 07.12.2012 року в 22:32 по ул. Воїнів-інтернаціоналістів у дворі будинку, де мешкає кореспондент газети "Город Никополь" Руслан Соловйов.

Уламками гранати розбиті вікна, пошкоджено стіни, розламаний бордюр плиткового покриття (під вікном, куди впала граната).

Під час вибуху Руслан з дружиною і двома дітьми перебували вдома. Дружина, за щасливим збігом обставин, тільки погодувала у дворі собаку і увійшла в будинок. На місце одразу прибула міліція.

Сьогодні, при повторному огляді місця події, була виявлена чека від гранати імовірно системи РГД, для проведення експертизи викликані вибухотехніки. На місці працює слідча група.

За однією з версій вибух пов'язаний із потоком критики і викривальних матеріалів, опублікованих журналістом на адресу місцевої влади останнім часом. Нагадаємо що в цьому році це вже третій подібний випадок.

Останні надані Русланом Соловйовим редакції матеріали "Від кого треба, позбулися, благо паперу збереглися" стосувалися попередньої перевірки КРУ. Завданням редакції, над яким в даний час працює пан Соловйов є "добути" акти перевірок КРУ, які тривають у Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...