App Store Google Play

Нікопольському журналісту у двір кинули гранату

10.12.2012 12:37

Вибух стався 07.12.2012 року в 22:32 по ул. Воїнів-інтернаціоналістів у дворі будинку, де мешкає кореспондент газети "Город Никополь" Руслан Соловйов.

Уламками гранати розбиті вікна, пошкоджено стіни, розламаний бордюр плиткового покриття (під вікном, куди впала граната).

Під час вибуху Руслан з дружиною і двома дітьми перебували вдома. Дружина, за щасливим збігом обставин, тільки погодувала у дворі собаку і увійшла в будинок. На місце одразу прибула міліція.

Сьогодні, при повторному огляді місця події, була виявлена чека від гранати імовірно системи РГД, для проведення експертизи викликані вибухотехніки. На місці працює слідча група.

За однією з версій вибух пов'язаний із потоком критики і викривальних матеріалів, опублікованих журналістом на адресу місцевої влади останнім часом. Нагадаємо що в цьому році це вже третій подібний випадок.

Останні надані Русланом Соловйовим редакції матеріали "Від кого треба, позбулися, благо паперу збереглися" стосувалися попередньої перевірки КРУ. Завданням редакції, над яким в даний час працює пан Соловйов є "добути" акти перевірок КРУ, які тривають у Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...