App Store Google Play

Нікопольському журналісту у двір кинули гранату

10.12.2012 12:37

Вибух стався 07.12.2012 року в 22:32 по ул. Воїнів-інтернаціоналістів у дворі будинку, де мешкає кореспондент газети "Город Никополь" Руслан Соловйов.

Уламками гранати розбиті вікна, пошкоджено стіни, розламаний бордюр плиткового покриття (під вікном, куди впала граната).

Під час вибуху Руслан з дружиною і двома дітьми перебували вдома. Дружина, за щасливим збігом обставин, тільки погодувала у дворі собаку і увійшла в будинок. На місце одразу прибула міліція.

Сьогодні, при повторному огляді місця події, була виявлена чека від гранати імовірно системи РГД, для проведення експертизи викликані вибухотехніки. На місці працює слідча група.

За однією з версій вибух пов'язаний із потоком критики і викривальних матеріалів, опублікованих журналістом на адресу місцевої влади останнім часом. Нагадаємо що в цьому році це вже третій подібний випадок.

Останні надані Русланом Соловйовим редакції матеріали "Від кого треба, позбулися, благо паперу збереглися" стосувалися попередньої перевірки КРУ. Завданням редакції, над яким в даний час працює пан Соловйов є "добути" акти перевірок КРУ, які тривають у Нікополі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...