App Store Google Play

Вчителька руками "виховує" учня четвертого класу - скандальне відео

07.12.2012 09:20
У школі №44 Дніпропетровська розгорівся скандал через відео того, як вчителька молодших класів сварила свого учня, повідомляє кореспондент ТСН.

На відео, що з'явилось в інтернеті, вчителька 4 класу на уроці сварить одного з учнів за невиконане домашнє завдання. При цьому вона сильно кричить на нього і кілька разів смикає за обличчя.

Хоча, як виявилось, інцидент трапився два роки тому, відео з'явилось лише зараз - воно швидко поширилось інтернетом і спричинило страшенний скандал.

Батьки учнів шоковані побаченим. Вони кажуть, що вчителька не має права так поводитися з дітьми. Дехто навіть каже, що якби вона так вчинила з їхньою дитиною, вони б відповіли тим самим.

Однак серед батьків учнів 2 класу, яким зараз керує ця вчителька, є й такі, які все ж готові стати на їхній захист. Причина проста - бо вчителька "хороша" і діти "з радістю ходять на її уроки".

Тим часом директор школи Тетяна Онопрієнко дивується такому ажіотажу навколо відео, мовляв, "кожен може зірватись". Хоча все ж визнає - вчителька порушила норми, тому їй оголосили догану.

Також у школі зазначають, що жінка походить з вчительської династії, і 20 років сумлінно пропрацювала у школі. А батьки хлопчика зі скаргами не звертались. Хоча, як з'ясували журналісти ТСН, батьки лише з появою відео дізнались про цей випадок дворічної давнини.

 У міськвідділі освіти готові прокоментувати подію завтра. Підключилась і прокуратура, яка виявила бажання розібратись у ситуації. Тим часом вчителька продовжує працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...