App Store Google Play

Вчителька руками "виховує" учня четвертого класу - скандальне відео

07.12.2012 09:20
У школі №44 Дніпропетровська розгорівся скандал через відео того, як вчителька молодших класів сварила свого учня, повідомляє кореспондент ТСН.

На відео, що з'явилось в інтернеті, вчителька 4 класу на уроці сварить одного з учнів за невиконане домашнє завдання. При цьому вона сильно кричить на нього і кілька разів смикає за обличчя.

Хоча, як виявилось, інцидент трапився два роки тому, відео з'явилось лише зараз - воно швидко поширилось інтернетом і спричинило страшенний скандал.

Батьки учнів шоковані побаченим. Вони кажуть, що вчителька не має права так поводитися з дітьми. Дехто навіть каже, що якби вона так вчинила з їхньою дитиною, вони б відповіли тим самим.

Однак серед батьків учнів 2 класу, яким зараз керує ця вчителька, є й такі, які все ж готові стати на їхній захист. Причина проста - бо вчителька "хороша" і діти "з радістю ходять на її уроки".

Тим часом директор школи Тетяна Онопрієнко дивується такому ажіотажу навколо відео, мовляв, "кожен може зірватись". Хоча все ж визнає - вчителька порушила норми, тому їй оголосили догану.

Також у школі зазначають, що жінка походить з вчительської династії, і 20 років сумлінно пропрацювала у школі. А батьки хлопчика зі скаргами не звертались. Хоча, як з'ясували журналісти ТСН, батьки лише з появою відео дізнались про цей випадок дворічної давнини.

 У міськвідділі освіти готові прокоментувати подію завтра. Підключилась і прокуратура, яка виявила бажання розібратись у ситуації. Тим часом вчителька продовжує працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...