App Store Google Play

Вчителька руками "виховує" учня четвертого класу - скандальне відео

07.12.2012 09:20
У школі №44 Дніпропетровська розгорівся скандал через відео того, як вчителька молодших класів сварила свого учня, повідомляє кореспондент ТСН.

На відео, що з'явилось в інтернеті, вчителька 4 класу на уроці сварить одного з учнів за невиконане домашнє завдання. При цьому вона сильно кричить на нього і кілька разів смикає за обличчя.

Хоча, як виявилось, інцидент трапився два роки тому, відео з'явилось лише зараз - воно швидко поширилось інтернетом і спричинило страшенний скандал.

Батьки учнів шоковані побаченим. Вони кажуть, що вчителька не має права так поводитися з дітьми. Дехто навіть каже, що якби вона так вчинила з їхньою дитиною, вони б відповіли тим самим.

Однак серед батьків учнів 2 класу, яким зараз керує ця вчителька, є й такі, які все ж готові стати на їхній захист. Причина проста - бо вчителька "хороша" і діти "з радістю ходять на її уроки".

Тим часом директор школи Тетяна Онопрієнко дивується такому ажіотажу навколо відео, мовляв, "кожен може зірватись". Хоча все ж визнає - вчителька порушила норми, тому їй оголосили догану.

Також у школі зазначають, що жінка походить з вчительської династії, і 20 років сумлінно пропрацювала у школі. А батьки хлопчика зі скаргами не звертались. Хоча, як з'ясували журналісти ТСН, батьки лише з появою відео дізнались про цей випадок дворічної давнини.

 У міськвідділі освіти готові прокоментувати подію завтра. Підключилась і прокуратура, яка виявила бажання розібратись у ситуації. Тим часом вчителька продовжує працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...