App Store Google Play

«Дніпро»: мінус Алієв, Одібе, Денісов, Олійник, плюс Польовий?

07.12.2012 13:07

Олександр Алієв після піврічної оренди у "Дніпро" повертається у київське "Динамо".

Про це розповів генеральний директор дніпропетровців Андрій Стеценко, пише офіційний сайт клубу.

"У нього закінчується орендна угода, і він повертається у "Динамо", - сказав він.

"Він не влаштовує головного тренера. Те ж саме стосується Майкла Одібе, з ним не буде продовжуватися орендну угоду", - додав директор.

Водночас, у Віталія Дєнісова ще є можливість залишитися у Дніпропетровську.

"Я буквально зараз з ним розмовляв. Ситуація "50 на 50". Ми не проти того, щоб він залишився у команді", - зауважив Стеценко.

"У нього 31 грудня закінчується контракт. Поки ми не прийшли до спільного знаменника з точки зору його продовження. Не виключено, що ми з Віталієм підпишемо новий контракт", - підсумував він.

Щоправда, сам Денісов вже пакує валізи. Про це захисник розповів клубній прес-службі після гри з АІКом.

"Поки все рухається до того, що я залишу "Дніпро". Хоча ніколи не можна говорити "ніколи". Цю істину я засвоїв", - сказав він.

На питання, чи пропонує клуб йому новий контракт, гравець відповів: "Чому не пропонує? Природно, запропонував. Поки ми не змогли домовитися. У мене до клубу жодних претензій. Ми просто не прийшли до "золотої середини".

Тим часом узбеку вже готують заміну в особі українця. "Арсенал" і "Дніпро" готують обмін гравцями: у Київ відправиться хавбек Денис Олійник, натомість до Дніпропетровська приїде 27-річний вихованець запорізького футболу Володимир Польовий.

Лівий захисник має замінити Віталія Денисова, який майже напевно залишить дніпрян, пише fcdnipro.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...