App Store Google Play

«Дніпро»: мінус Алієв, Одібе, Денісов, Олійник, плюс Польовий?

07.12.2012 13:07

Олександр Алієв після піврічної оренди у "Дніпро" повертається у київське "Динамо".

Про це розповів генеральний директор дніпропетровців Андрій Стеценко, пише офіційний сайт клубу.

"У нього закінчується орендна угода, і він повертається у "Динамо", - сказав він.

"Він не влаштовує головного тренера. Те ж саме стосується Майкла Одібе, з ним не буде продовжуватися орендну угоду", - додав директор.

Водночас, у Віталія Дєнісова ще є можливість залишитися у Дніпропетровську.

"Я буквально зараз з ним розмовляв. Ситуація "50 на 50". Ми не проти того, щоб він залишився у команді", - зауважив Стеценко.

"У нього 31 грудня закінчується контракт. Поки ми не прийшли до спільного знаменника з точки зору його продовження. Не виключено, що ми з Віталієм підпишемо новий контракт", - підсумував він.

Щоправда, сам Денісов вже пакує валізи. Про це захисник розповів клубній прес-службі після гри з АІКом.

"Поки все рухається до того, що я залишу "Дніпро". Хоча ніколи не можна говорити "ніколи". Цю істину я засвоїв", - сказав він.

На питання, чи пропонує клуб йому новий контракт, гравець відповів: "Чому не пропонує? Природно, запропонував. Поки ми не змогли домовитися. У мене до клубу жодних претензій. Ми просто не прийшли до "золотої середини".

Тим часом узбеку вже готують заміну в особі українця. "Арсенал" і "Дніпро" готують обмін гравцями: у Київ відправиться хавбек Денис Олійник, натомість до Дніпропетровська приїде 27-річний вихованець запорізького футболу Володимир Польовий.

Лівий захисник має замінити Віталія Денисова, який майже напевно залишить дніпрян, пише fcdnipro.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...