App Store Google Play

«Дніпро»: мінус Алієв, Одібе, Денісов, Олійник, плюс Польовий?

07.12.2012 13:07

Олександр Алієв після піврічної оренди у "Дніпро" повертається у київське "Динамо".

Про це розповів генеральний директор дніпропетровців Андрій Стеценко, пише офіційний сайт клубу.

"У нього закінчується орендна угода, і він повертається у "Динамо", - сказав він.

"Він не влаштовує головного тренера. Те ж саме стосується Майкла Одібе, з ним не буде продовжуватися орендну угоду", - додав директор.

Водночас, у Віталія Дєнісова ще є можливість залишитися у Дніпропетровську.

"Я буквально зараз з ним розмовляв. Ситуація "50 на 50". Ми не проти того, щоб він залишився у команді", - зауважив Стеценко.

"У нього 31 грудня закінчується контракт. Поки ми не прийшли до спільного знаменника з точки зору його продовження. Не виключено, що ми з Віталієм підпишемо новий контракт", - підсумував він.

Щоправда, сам Денісов вже пакує валізи. Про це захисник розповів клубній прес-службі після гри з АІКом.

"Поки все рухається до того, що я залишу "Дніпро". Хоча ніколи не можна говорити "ніколи". Цю істину я засвоїв", - сказав він.

На питання, чи пропонує клуб йому новий контракт, гравець відповів: "Чому не пропонує? Природно, запропонував. Поки ми не змогли домовитися. У мене до клубу жодних претензій. Ми просто не прийшли до "золотої середини".

Тим часом узбеку вже готують заміну в особі українця. "Арсенал" і "Дніпро" готують обмін гравцями: у Київ відправиться хавбек Денис Олійник, натомість до Дніпропетровська приїде 27-річний вихованець запорізького футболу Володимир Польовий.

Лівий захисник має замінити Віталія Денисова, який майже напевно залишить дніпрян, пише fcdnipro.com.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...