App Store Google Play

Вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн

22.11.2012 12:30

Дніпропетровські митники 19 листопада вилучили партію імпортного сиропу від кашлю на 1,4 млн грн, який місцеве підприємство намагалося ввезти в Україну з 0% ставкою мита.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської митниці.

Підприємство імпортувало зі Словенії на митну територію України 50 тис. флаконів сиропу від кашлю загальною вагою 15 тонн вартістю 1,4 млн грн, задекларувавши партію засобу із 0% ставкою ввізного мита. Разом із тим зазначений товар класифікується за ставкою ввізного мита у 8% від вартості товару.

За підрахунками спеціалістів, підприємство таким чином не сплатило до державного бюджету більше 110 тис. грн митного збору.

За інформацією Дніпропетровської митниці, представник підприємства не задекларував за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, чим вчинив правопорушення, передбачене статтею 472 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товару з конфіскацією зазначеного товару.

Товар вилучено на склад митниці до рішення суду у справі.

Нагадаємо, 17 листопада в аеропорту Дніпропетровська митники вилучили 84 мобільні телефони iPhone-5, які пасажир намагався незаконно ввезти в Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...