App Store Google Play

Чоловік викрав у матері дитину... від великої любові

22.11.2012 17:04
До працівників Центрально-міського райвідділу міліції Криворізького міського управління звернулась схвильована 29-річна мiсцева жителька. Жінка повідомила правоохоронцям про те, що о 19.45 пiшла з дому та до теперiшнього часу не повернулась її 6-річна донька.

Міліціянти одразу взялися розшукувати дитину і помітили, що 38-річний сусiд заявницi, iнвалiд 3 групи, підозріло поводиться при зустрічі з правоохоронцями під час обходу ними сусідів. Чоловік помітно нервував, а згодом зізнався, що  дiвчинка знаходиться в погребi його лiтньої кухнi.

Працiвники міліції негайно звільнили дівчинку та повернули матерi. На щастя, нічого протиправного стосовно дитини чоловік не вчинив. 

В ходi слідчих дій було встановлено, що того вечора зловмисник знаходячись на подвiр'ї власного домоволодiння, помiтив дівчинку, яка проходила повз його подвiр'я. В цей час в голові у безробітного інваліда, який неодноразово пропонував матері дівчинки жити разом, виник план забрати дитину до себе - мовляв так жінка не матиме іншого виходу, як стати його спiвмешканкою.

За цим фактом слідчим відділом Центрально-міського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...