App Store Google Play

Чоловік викрав у матері дитину... від великої любові

22.11.2012 17:04
До працівників Центрально-міського райвідділу міліції Криворізького міського управління звернулась схвильована 29-річна мiсцева жителька. Жінка повідомила правоохоронцям про те, що о 19.45 пiшла з дому та до теперiшнього часу не повернулась її 6-річна донька.

Міліціянти одразу взялися розшукувати дитину і помітили, що 38-річний сусiд заявницi, iнвалiд 3 групи, підозріло поводиться при зустрічі з правоохоронцями під час обходу ними сусідів. Чоловік помітно нервував, а згодом зізнався, що  дiвчинка знаходиться в погребi його лiтньої кухнi.

Працiвники міліції негайно звільнили дівчинку та повернули матерi. На щастя, нічого протиправного стосовно дитини чоловік не вчинив. 

В ходi слідчих дій було встановлено, що того вечора зловмисник знаходячись на подвiр'ї власного домоволодiння, помiтив дівчинку, яка проходила повз його подвiр'я. В цей час в голові у безробітного інваліда, який неодноразово пропонував матері дівчинки жити разом, виник план забрати дитину до себе - мовляв так жінка не матиме іншого виходу, як стати його спiвмешканкою.

За цим фактом слідчим відділом Центрально-міського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...