App Store Google Play

Вбивства з наступним спаленням - нова "мода з телевізора"

21.11.2012 14:02
На Дніпропетровщині жінка знайшла напівспалений тулуб людини. Вбивство розкрите

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВСУ у Дніпропетровській області.

На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин двоє зловмисників жорстоко вбили свого співпляшника, після чого розчленивши його труп винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

19 листопада до працівників патрульної служби звернулась безробітна, 52-річна громадянка, яка повідомила про те, що у лiсосмузi по вул. Юдiна в м. Дніпропетровську, вона виявила залишки трупу людини.

На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила обгорiлий тулуб людини (без рук, нiг і голови).
В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів, було встановлено особу потерпілого, яким виявився безробітний, ранiше судимий 33-річний мiсцевий житель.

Під час огляду прилеглої територiї, в 600 м вiд трупу слідчі виявили порубанi та обгорiлi залишки ще 11 фрагментiв тiла.

За скоєння злочину працівниками карного розшуку були встановлені та затримані безробітні, раніше судимі 29-ти та 28-ми річні мiсцеві жителi.

Як з'ясувалося, тієї ночі чоловіки спільно розпивали спиртнi напої. В подальшому мiж потерпiлим та зловмисниками, на грунтi раптово виниклих неприязних вiдносин сталася сварка, в ходi якої вони спричинили потерпілому декiлька колото-рiзаних поранень грудної клітини.

Пiсля цього злочинці, у ваннiй кiмнатi розчленивши його тiло винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

За цим фактом слідчим відділом Ленінського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...