App Store Google Play

Вбивства з наступним спаленням - нова "мода з телевізора"

21.11.2012 14:02
На Дніпропетровщині жінка знайшла напівспалений тулуб людини. Вбивство розкрите

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВСУ у Дніпропетровській області.

На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин двоє зловмисників жорстоко вбили свого співпляшника, після чого розчленивши його труп винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

19 листопада до працівників патрульної служби звернулась безробітна, 52-річна громадянка, яка повідомила про те, що у лiсосмузi по вул. Юдiна в м. Дніпропетровську, вона виявила залишки трупу людини.

На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила обгорiлий тулуб людини (без рук, нiг і голови).
В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів, було встановлено особу потерпілого, яким виявився безробітний, ранiше судимий 33-річний мiсцевий житель.

Під час огляду прилеглої територiї, в 600 м вiд трупу слідчі виявили порубанi та обгорiлi залишки ще 11 фрагментiв тiла.

За скоєння злочину працівниками карного розшуку були встановлені та затримані безробітні, раніше судимі 29-ти та 28-ми річні мiсцеві жителi.

Як з'ясувалося, тієї ночі чоловіки спільно розпивали спиртнi напої. В подальшому мiж потерпiлим та зловмисниками, на грунтi раптово виниклих неприязних вiдносин сталася сварка, в ходi якої вони спричинили потерпілому декiлька колото-рiзаних поранень грудної клітини.

Пiсля цього злочинці, у ваннiй кiмнатi розчленивши його тiло винесли у лiсосмугу, де за допомогою горючої рiдини пiдпалили.

За цим фактом слідчим відділом Ленінського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...