App Store Google Play

У Дніпрі вимагають відставки головного міліціянта області

20.11.2012 20:20

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка зняти з посади начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області Віктора Бабенка. Цей посадовець прямо причетний до злочинних діянь начальника Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області Плачкова О.В., проти якого вже порушено дві карні справи. Крім того, Віктор Бабенко - один із організаторів морального терору проти патріотичних мешканців Кривого Рогу, в яких напередодні виборів здійснювали обшуки, вилучали державні прапори та україномовну літературу.

"Свобода" заявляє, що очільник Дніпропетровської обласної міліції Віктор Бабенко є прямим організатором морального терору проти свободівців та патріотичних мешканців Кривого Рогу. У їхніх оселях напередодні виборів провели обшуки та вилучили державні прапори, українські книжки й навіть наліпки "Зроби подарунок Україні - розмовляй українською".

Крім того, Віктор Бабенко напряму причетний до покривання злочинів свого підопічного - очільника Дніпродзержинської міліції Олега Плачкова. Нагадаємо, днями проти останнього було порушено дві кримінальні справи за хабарництво та зловживання владою. О. Плачков "уславився" також і тим, що покривав замахи на життя свободівця Віталія Купрія, які мали місце в Дніпродзержинську 10.11.2011 р. та 03.04.2012 р. Безпосереднім організатором цих замахів, здійснених на замовлення влади, є кримінальний авторитет Євген Таранов ("Таран"). Раніше він відбув 13 років покарання за бандитизм та вбивства, а зараз ця особа контролює у Дніпродзержинську сферу ритуальних послуг. Безпосередні інтереси Таранова в міському управлінні внутрішніх справ представляє перший заступник начальника Алік Шаран. За інформацією ЗМІ, ще на початку 90-х років він отримав посаду в органах міліції за допомогою кримінального авторитета Олега Нетребка (прізвисько "Нетрик") та деякий час сприяв становленню "банди Тарана".

Про зв'язки керівництва Дніпродзержинської міліції (Шарана і Плачкова) з кримінальними авторитетами в квітні 2012 року свободівець Віталій Купрій робив численні заяви на ім'я начальника Дніпропетровської обласної міліції Віктора Бабенка. Однак останній приховав цю інформацію і не повідомив про це підрозділи служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України для подальшої перевірки.

Таким чином міліційні чини порушили низку наказів МВС. Зокрема, відповідно до пункту 1.5. наказу заступники міністра зобов'язані забезпечити своєчасне та якісне проведення службових розслідувань за фактами порушень законності та надзвичайних подій за участю особового складу відповідно до вимог наказу МВС від 06.12.1991 №552 та направлення до міністерства підсумкових документів за їхніми результатами.

За фактами порушення проти працівників міліції кримінальних справ та скоєння резонансних надзвичайних подій за участю особового складу службові розслідування необхідно проводити силами підрозділів інспекцій з особового складу та внутрішньої безпеки, як правило, у терміни, що не перевищують 10 діб.

Відповідно до статті 8 Закону України "Про дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України", начальник несе персональну відповідальність за стан службової дисципліни і зобов'язаний її контролювати. А відповідно до пункту 1.2. наказу, за фактом злочинів Олега Плачкова, проти якого вже порушено дві карні справи, має бути проведене службове розслідування, за результатами якого має бути усунуто із займаної посади його безпосереднього керівника - начальника міліції Дніпропетровської області Віктора Бабенка.

Також слід зазначити, що досі міліція не порушила кримінальну справу за фактом викрадення з 14 на 15 серпня 2012 року рекламних конструкцій, на яких розміщувалась політична реклама ВО "Свобода", що свідчить про використання владою адмінресурсу для боротьби з політичними опонентами режиму.

Дніпропетровська обласна "Свобода" вимагає від міністра внутрішніх справ вжити заходів для проведення ретельної перевірки зазначених фактів, за результатами якої зняти з займаної посади начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області Віктора Бабенка і першого заступника Дніпродзержинського МУ МВС Аліка Шарана, а також належно розслідувати всі вищезазначені злочини й притягнути винних до відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...