App Store Google Play

28 листопада на Дніпропетровщині увімкнуть сирени

20.11.2012 11:23

28 листопада на Дніпропетровщині буде проведена комплексна перевірка регіональної системи централізованого сповіщення населення. Про це повідомили в ОДА.

Перевірка системи сповіщення населення проводиться щоквартально. Сирена - це основний спосіб привернення уваги населення в разі надзвичайної ситуації. Інформація про те, що в цьому випадку потрібно робити, передається по радіо, телебаченню та за допомогою гучномовців у публічних місцях.

О 13 годині 55 хвилин в містах та районах Дніпропетровської області будуть включені сирени. Вони будуть означати попереджувальний сигнал «Увага всім!».

Почувши такий сигнал, інструктують в ОДА, необхідно увімкнути радіо або місцеві канали телебачення та уважно прослухати інформацію, яку надасть управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення області. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів.

Вислухавши повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку.

28 листопада тривога буде учбовою. Проте на переконання фахівців з управління з надзвичайних ситуацій, кожен громадянин має бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події, адже правильна поведінка може врятувати життя самим мешканцям, їх рідним та близьким, а також збереже здоров'я та оселі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...