App Store Google Play

28 листопада на Дніпропетровщині увімкнуть сирени

20.11.2012 11:23

28 листопада на Дніпропетровщині буде проведена комплексна перевірка регіональної системи централізованого сповіщення населення. Про це повідомили в ОДА.

Перевірка системи сповіщення населення проводиться щоквартально. Сирена - це основний спосіб привернення уваги населення в разі надзвичайної ситуації. Інформація про те, що в цьому випадку потрібно робити, передається по радіо, телебаченню та за допомогою гучномовців у публічних місцях.

О 13 годині 55 хвилин в містах та районах Дніпропетровської області будуть включені сирени. Вони будуть означати попереджувальний сигнал «Увага всім!».

Почувши такий сигнал, інструктують в ОДА, необхідно увімкнути радіо або місцеві канали телебачення та уважно прослухати інформацію, яку надасть управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення області. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів.

Вислухавши повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку.

28 листопада тривога буде учбовою. Проте на переконання фахівців з управління з надзвичайних ситуацій, кожен громадянин має бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події, адже правильна поведінка може врятувати життя самим мешканцям, їх рідним та близьким, а також збереже здоров'я та оселі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...