App Store Google Play

Колишній губернатор Дніпропетровщини створить свою фракцію

19.11.2012 10:25

 

"Всі розуміють, що зараз відбувається, і як партії-гіганти зацікавлені записати мажоритарників собі в актив, у них є всі механізми мотивувати самовисуванців в цих переговорах, - повідомив Віктор Бондар. - водночас, більшість самовисуванців мріють створити окрему фракцію, ми спілкуємося і я знаю настрої колег. Упевнений, що ми повинні продовжити переговори і таки створити незалежну фракцію".

За словами пана Бондаря, наступним кроком має стати створення єдиної програми, яка б включала ключові обіцянки самовисуванців виборцям в округах.

"Не має значення назви і гасла, найголовніше завдання - виконати пункти передвиборних програм, а для цього в оновленому складі парламенту доведеться знову і знову шукати союзників, ситуативно домовлятися, і союзники по кожному питанню можуть бути різними", - поділився своїм баченням колишній міністр та губернатор.

На поточний момент групою депутатів так само розглядається варіант створення в парламенті об'єднання за регіональним принципом. Завдання-мінімум, за словами Бондаря, об'єднати тих 7 депутатів, які пройшли в округах Хмельницької області, для реалізації регіональних інтересів. Крім того, в групу можуть увійти і представники сусідніх областей, схожих за ментальною й економічної моделями функціонування - Вінниця, Житомир, Кіровоград, частково Тернопіль, Рівне, Чернівці. Декларуючи ідеї регіонального розвитку (конкретна програма, відповідні законопроекти), така група може вирішити цілий комплекс проблем цих областей, водночас цементуючи нестабільну конфігурацію, що намітилася в парламенті.

За словами Віктора Бондаря, сьогодні є потенціал для зборів необхідної кількості депутатів.

Як відомо, безпартійний самовисуванець Бондар виграв вибори по одномандатному округу 191 (Хмельницька область), набравши 25,4% (22 449 голосів). Основним конкурентом по округу був кандидат від Партії Регіонів - голова Хмельницької облради Микола Дерикот, який відстав від Бондаря більш ніж на 4000 голосів (за Дерикота проголосувало 20,74%).

Віктор Бондар у 2006 році обіймав посаду міністра транспорту України, з 2007 по 2010 був головою Дніпропетровської обладміністрації. Після приходу до влади команди Партії Регіонів, генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-міністра, яке потім було закрито "за відсутністю складу злочину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...