App Store Google Play

"Батьківщина" підтримала голодуючого журналіста

16.11.2012 09:38

Вже четверту добу на підтримку лідера української опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко голодує у Дніпропетровську молодий незалежний журналіст Віктор Орел. Про це голодування він оголосив на ініційованому дніпропетровською обласною організацією партії «ВО «Батьківщина» мітингу протесту проти сфальсифікованих виборів до Верховної Ради України - 2012.

Своє ставлення до позиції журналіста висловили в обласній організації "Батьківщини", заявивши про беззастережну підтримку акції. Щоправда, не за формою, а за змістом.

"Ми усвідомлюємо, що така форма протесту є крайністю. Тому переконували Віктора Орла, як і не втомлюємося переконувати нашого лідера Юлію Тимошенко, від голодування відмовитися. Але ця молода людина налаштована йти до переможного кінця. А переможний кінець - це європейська, цивілізована, демократична Україна, яка з органом законодавчої влади, сформованим за допомогою фальсифікацій, підтасовок, зухвалого використання всієї потуги адміністративного ресурсу влади неможлива навіть теоретично", - йдеться у заяві партії.

Водночас, сам Віктор Орел називає своє голодування апеляцією до совісті.

- Достатньо зібрати декілька сот тисяч людей у Києві на Майдані, щоб популярне зараз в оточенні Януковича слово «втікати» стало реальністю, - говорить журналіст.

"І з цим неможливо не погодитись", - додають у "Батьківщині" - "Бо які інші методи, окрім крайніх, ще можуть вплинути на цю владу, для якої не існує таких понять, як верховенство права, закон, не говорячи вже про мораль, а існують тільки «понятія»?"

Водночас, до акції Віктора Орла приєднались ще двоє активістів: від їжі відмовились молодий історик Денис Суханов та журналістка Вікторія Бикова. Про бажання долучитись до акції заявили також ще кілька городян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...