App Store Google Play

19 грудня в Дніпрі відкриється обласна ялинка та казкове містечко

16.11.2012 16:02

19 грудня, в день Святого Миколая, в Дніпропетровську відкриється обласна новорічна ялинка та казкове містечко в сквері імені Леніна біля облдержадміністрації. Про це повідомив перший заступник губернатора В'ячеслав Задорожний під час робочої наради щодо організації та проведення новорічних і різдвяних свят. Він також зазначив, що 25 грудня цього року відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

«Традиційно у Дніпропетровську біля облдержадміністрації відкриється казкове містечко та обласна новорічна ялинка, які створять справжню атмосферу свята, чудес та дива. Ялинка запалає яскравими новорічними вогниками, а казковий сяючий сквер прикрашатимуть маленькі ліхтарики, казкові персонажі та звірятка. Це одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів не тільки Дніпропетровська, а й усього регіону. Як і минулого року тут на жителів регіону чекають цікаві концерти, конкурси та казкові вистави для дітей і дорослих», - сказав В'ячеслав Задорожний.

19 грудня, ввечері на майдані між облдержадміністрацією та облрадою, почне радувати жителів області кольоровими вогнями обласна новорічна ялинка. Біля неї гостей зустрічатимуть казкові персонажі на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. В цей день біля облдержадміністрації у сквері імені Леніна відкриється й казкове містечко, де будуть встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. 

25 грудня для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки держави відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

Упродовж новорічних свят з 19 грудня по 13 січня в казковому містечку проходитимуть концерти творчих колективів міст та районів області, розважально-ігрові програми для дітей та дорослих.

Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, окрім концертів та святкових програм, жителі та гості міста зможуть подивитися новорічні вистави, казки та дійства у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету, Дніпропетровському академічному театрі російської драми ім. М.Горького, Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі, Дніпропетровському будинку органної та камерної музики, або відвідати новорічні виставки у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького та Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці.

У всіх містах та районах Дніпропетровської області протягом зимових канікул для школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів будуть проведені розважальні заходи.

За результатами наради В'ячеслав Задорожний поставив низку завдань щодо належної організації новорічних і різдвяних свят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...