App Store Google Play

19 грудня в Дніпрі відкриється обласна ялинка та казкове містечко

16.11.2012 16:02

19 грудня, в день Святого Миколая, в Дніпропетровську відкриється обласна новорічна ялинка та казкове містечко в сквері імені Леніна біля облдержадміністрації. Про це повідомив перший заступник губернатора В'ячеслав Задорожний під час робочої наради щодо організації та проведення новорічних і різдвяних свят. Він також зазначив, що 25 грудня цього року відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

«Традиційно у Дніпропетровську біля облдержадміністрації відкриється казкове містечко та обласна новорічна ялинка, які створять справжню атмосферу свята, чудес та дива. Ялинка запалає яскравими новорічними вогниками, а казковий сяючий сквер прикрашатимуть маленькі ліхтарики, казкові персонажі та звірятка. Це одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів не тільки Дніпропетровська, а й усього регіону. Як і минулого року тут на жителів регіону чекають цікаві концерти, конкурси та казкові вистави для дітей і дорослих», - сказав В'ячеслав Задорожний.

19 грудня, ввечері на майдані між облдержадміністрацією та облрадою, почне радувати жителів області кольоровими вогнями обласна новорічна ялинка. Біля неї гостей зустрічатимуть казкові персонажі на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. В цей день біля облдержадміністрації у сквері імені Леніна відкриється й казкове містечко, де будуть встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. 

25 грудня для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки держави відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

Упродовж новорічних свят з 19 грудня по 13 січня в казковому містечку проходитимуть концерти творчих колективів міст та районів області, розважально-ігрові програми для дітей та дорослих.

Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, окрім концертів та святкових програм, жителі та гості міста зможуть подивитися новорічні вистави, казки та дійства у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету, Дніпропетровському академічному театрі російської драми ім. М.Горького, Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі, Дніпропетровському будинку органної та камерної музики, або відвідати новорічні виставки у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького та Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці.

У всіх містах та районах Дніпропетровської області протягом зимових канікул для школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів будуть проведені розважальні заходи.

За результатами наради В'ячеслав Задорожний поставив низку завдань щодо належної організації новорічних і різдвяних свят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...