App Store Google Play

Очільник Дніпропетровської ДАІ взявся за жезл

15.11.2012 09:34

В обласному центрі, як і по всій Україні, тривають профілактичні заходи, які проходять в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та покликані привернути увагу громадськості до проблем безпеки на дорозі, збереження здоров'я та життя людей.

Щоб особисто поспілкуватись з водіями, учора вранці  на патрулювання разом з нарядом ДПС вийшов начальник Державтоінспекції міста Дніпропетровська підполковник міліції Сергій Волчков.

Як пояснили в ДАІ, ділянку дороги на Набережній Перемоги було обрано не випадкоо. І не через кількість елітних авто, а тому, що рух транспортних засобів тут дуже інтенсивний, а водії нерідко дозволяють собі порушувати Правила руху, особливо нехтують безпекою на великій скорості та не завжди пропускають пішоходів на пішохідному переході.

Водіїв, які порушували ПДР зупиняли, Сергій Анатолійович особисто проводив з ними бесіду про наслідки такої поведінки на дорозі та вручав водію листівку.

В Державтоінспекції говорять, що учорашня акція мала суто профілактичний характер - протоколи на порушників Правил дорожнього руху не складалися.

Водночас, у відомстві мають надію, що профілактичні заходи, які триватимуть упродовж цього тижня, допоможуть сприяти формуванню у кожного учасника дорожнього руху свідомого ставлення до власної безпеки та відповідальності водіїв за життя і здоров'я людей на дорозі, адже стан аварійності залежить, насамперед, від людського фактору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...