App Store Google Play

Очільник Дніпропетровської ДАІ взявся за жезл

15.11.2012 09:34

В обласному центрі, як і по всій Україні, тривають профілактичні заходи, які проходять в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та покликані привернути увагу громадськості до проблем безпеки на дорозі, збереження здоров'я та життя людей.

Щоб особисто поспілкуватись з водіями, учора вранці  на патрулювання разом з нарядом ДПС вийшов начальник Державтоінспекції міста Дніпропетровська підполковник міліції Сергій Волчков.

Як пояснили в ДАІ, ділянку дороги на Набережній Перемоги було обрано не випадкоо. І не через кількість елітних авто, а тому, що рух транспортних засобів тут дуже інтенсивний, а водії нерідко дозволяють собі порушувати Правила руху, особливо нехтують безпекою на великій скорості та не завжди пропускають пішоходів на пішохідному переході.

Водіїв, які порушували ПДР зупиняли, Сергій Анатолійович особисто проводив з ними бесіду про наслідки такої поведінки на дорозі та вручав водію листівку.

В Державтоінспекції говорять, що учорашня акція мала суто профілактичний характер - протоколи на порушників Правил дорожнього руху не складалися.

Водночас, у відомстві мають надію, що профілактичні заходи, які триватимуть упродовж цього тижня, допоможуть сприяти формуванню у кожного учасника дорожнього руху свідомого ставлення до власної безпеки та відповідальності водіїв за життя і здоров'я людей на дорозі, адже стан аварійності залежить, насамперед, від людського фактору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...