App Store Google Play

Інтерпайп повністю відмовився від мартенів

15.11.2012 11:50
14 листопада на "Інтерпайп НТЗ" пройшла остання плавка сталі в мартенівській печі. Проце споступової відмови від експлуатації мартенівських пічей було розпочато у 2011 році. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, тепер забезпечувати підприємство сталевою заготовкою для труб і коліс буде виключно електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп сталь".

Закриття мартенівського вробництва дозводить суттєво покращити екологічну ситуацію в регіоні, впевнені на підприємстві. Фахівці "Інтерпайп НТЗ" вже підрахували, що перехід на електросталеплавильну технологію довзолить скоротити викиди в атмосферу у 2,5 рази. При цьому, найбільше полегшення відчують мешканці лівобережжя, адже саме там розташовано мартенівський цех.

Щодо персоналу, який залишився без роботи, то на підприємстві запевняють, що жодну людину не образять .На момент закриття мартена в цеху працювало близько 500 осіб. За словами голови правління "Інтерпайп НТЗ" Андрія Кроткова, усім їм запропоновано перейти на роботу в інші підрозділи "Інтерпайп НТЗ" зі збереженням "гарячого стажу".

Мартенівське виробництво на "Інтерпайп НТЗ" було запущено в 1931 році. Після закриття мартенівського виробництва на "Інтерпайп НТЗ" в Україні залишиться ще 5 мартенівських цехів.

Як відомо, до складу компанії входять ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ЗАТ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і ЗАТ "Інтерпайп трубна компанія". Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...