App Store Google Play

Інтерпайп повністю відмовився від мартенів

15.11.2012 11:50
14 листопада на "Інтерпайп НТЗ" пройшла остання плавка сталі в мартенівській печі. Проце споступової відмови від експлуатації мартенівських пічей було розпочато у 2011 році. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, тепер забезпечувати підприємство сталевою заготовкою для труб і коліс буде виключно електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп сталь".

Закриття мартенівського вробництва дозводить суттєво покращити екологічну ситуацію в регіоні, впевнені на підприємстві. Фахівці "Інтерпайп НТЗ" вже підрахували, що перехід на електросталеплавильну технологію довзолить скоротити викиди в атмосферу у 2,5 рази. При цьому, найбільше полегшення відчують мешканці лівобережжя, адже саме там розташовано мартенівський цех.

Щодо персоналу, який залишився без роботи, то на підприємстві запевняють, що жодну людину не образять .На момент закриття мартена в цеху працювало близько 500 осіб. За словами голови правління "Інтерпайп НТЗ" Андрія Кроткова, усім їм запропоновано перейти на роботу в інші підрозділи "Інтерпайп НТЗ" зі збереженням "гарячого стажу".

Мартенівське виробництво на "Інтерпайп НТЗ" було запущено в 1931 році. Після закриття мартенівського виробництва на "Інтерпайп НТЗ" в Україні залишиться ще 5 мартенівських цехів.

Як відомо, до складу компанії входять ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ЗАТ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і ЗАТ "Інтерпайп трубна компанія". Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...