App Store Google Play

У Дніпропетровську знову протестували проти «земельної афери»

14.11.2012 11:42
У Дніпропетровську сьогодні відбулась акція протесту мешканців міста, які вважають себе потерпілими від земельної афери. Близько сотні людей прийшли під стіни міської ради з плакатами «Депутати, коли ви наїстесь нашою землею?», «Зупиніть земельну аферу!», «Руки геть від наших ділянок!» тощо, повідомляє Радіо Свобода.
 
За словами протестувальників, майже 500 земельних ділянок на околиці міста загальною площею понад 70 гектарів, видані працівникам Південного машинобудівного заводу ще 20 років тому під постійне користування, наразі передані у розпорядження міської ради.
 
Як заявили учасники акції протесту, міська рада завтра на сесії планує віддати перші 50 ділянок із цієї землі у приватну власність зовсім іншим людям. Між тим самі користувачі заявляють, що вже кілька років ходять інстанціями і не можуть отримати державні акти на цю землю. Мітингувальники звинуватили в афері місцевих чиновників.
 
«Ми хочемо дізнатись від міської ради, на яких умовах пішла ця земля, де рішення про передання землі, який тепер її статус і які тепер наші права на наші ж ділянки. Готується рішення про передання нашої землі іншим людям. Ніхто за це відповідати не хоче, нас вкотре пускають «по колу»: держкомзем - земельний кадастр - міськвиконком», - розповів Радіо Свобода один із учасників ініціативної групи Сергій Кривда.
 
Водночас у міськраді сьогодні протестувальникам повідомили, що вони мають збирати належні документи, щоб довести своє право на землю, а також звертатись до суду.
 
«Суто по-людськи, ми зобов'язані звернути на увагу на цю акцію. Але де-юре зупинити рішення міськради може тільки протест прокуратури, лист із суду про те, що такі-то ділянки не розглядати, і все. Це закон», - сказала заступник начальника управління корпоративних прав міськради Наталія Вежбицька.
 
А втім, після переговорів між владою та мітингувальниками сьогодні ввечері питання щодо розподілу землі було зняте з порядку денного сесії міськради.
 
Раніше у Дніпропетровську вже
перекривали дорогу, протестуючи проти «земельного рейдерства».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...