App Store Google Play

Міська рада готується до інфляції й зростання кількості малозабезпечених

14.11.2012 12:29
На черговій 28 сесії депутати Дніпропетровської міської ради шостого скликання внесли зміни до програми виконання доручень виборців.

Як йдеться в рішенні, враховуючи індекси інфляції та збільшення кількості звернень виборців, обсяги фінансування Програми за роками становитимуть 3650,6, 4800, 5400 та 6000 тис. грн. у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках відповідно. Таким чином, плановий показник інфляції, за міркуваннями дніпропетровських депутатів сягатиме 32% вже найближчим часом.

Водночас, депутат Вадим Гетьман вкотре звернувся до колег з пропозицією скасувати кулуарно внесені до Програми зміни щодо порядку виділення бюджетних коштів на виконання доручень виборців. Депутат обурений тим, що його заявки разом із зверненнями мешканців його округу з березня залишаються нерозглянутими.

«Це небачено, але у нас більшість депутатів так і не змогли розпорядитися своїми коштами на доручення виборців! Відкриймо рішення про виділення грошей більшості», - обурився Гетьман.

Нагадаємо, що цього року вперше гроші з бюджету виділяються не кожному депутату окремо у рівній кількості, а в ручному режимі - за рішенням бюджетної комісії.

Голова комісії Євген Морозенко, який балотувався до Верховної Ради за мажоритарним округом №28, спрямував значні кошти на озеленення, ремонти доріг та встановлення дитячих майданчиків саме на цьому окрузі. Крім того, депутат відзначився роздачею «стипендій» сумлінним школярам Ленінського району. Сукупні витрати Морозенка з бюджетів різних рівнів на виконання «ініціатив» та «наказів виборців» експерти оцінюють в кілька мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...