App Store Google Play

Міська рада готується до інфляції й зростання кількості малозабезпечених

14.11.2012 12:29
На черговій 28 сесії депутати Дніпропетровської міської ради шостого скликання внесли зміни до програми виконання доручень виборців.

Як йдеться в рішенні, враховуючи індекси інфляції та збільшення кількості звернень виборців, обсяги фінансування Програми за роками становитимуть 3650,6, 4800, 5400 та 6000 тис. грн. у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках відповідно. Таким чином, плановий показник інфляції, за міркуваннями дніпропетровських депутатів сягатиме 32% вже найближчим часом.

Водночас, депутат Вадим Гетьман вкотре звернувся до колег з пропозицією скасувати кулуарно внесені до Програми зміни щодо порядку виділення бюджетних коштів на виконання доручень виборців. Депутат обурений тим, що його заявки разом із зверненнями мешканців його округу з березня залишаються нерозглянутими.

«Це небачено, але у нас більшість депутатів так і не змогли розпорядитися своїми коштами на доручення виборців! Відкриймо рішення про виділення грошей більшості», - обурився Гетьман.

Нагадаємо, що цього року вперше гроші з бюджету виділяються не кожному депутату окремо у рівній кількості, а в ручному режимі - за рішенням бюджетної комісії.

Голова комісії Євген Морозенко, який балотувався до Верховної Ради за мажоритарним округом №28, спрямував значні кошти на озеленення, ремонти доріг та встановлення дитячих майданчиків саме на цьому окрузі. Крім того, депутат відзначився роздачею «стипендій» сумлінним школярам Ленінського району. Сукупні витрати Морозенка з бюджетів різних рівнів на виконання «ініціатив» та «наказів виборців» експерти оцінюють в кілька мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...