App Store Google Play

У Дніпропетровську з третьої спроби запустили Хюндай - сервісу мінімум

12.11.2012 10:02

Рух нового швидкісного потяга «Інтерсіті+» (Hyundai Rotem) сполученням Дніпропетровськ-Київ та Київ-Дніпропетровськ відкрито в неділю на залізничному вокзалі Дніпропетровська.

Нагадаємо, що запуск цього над дорогого й ненадійного виду транспорту анонсувався спочатку 1 жовтня, потім 1 листопада. Нарешті, з горем навпіл, потяг таки рушив на Київ, хоча й потай - при продажі квитків у залізничних касах Дніпропетровська пасажирам стверджували, що вони їхатимуть звичним «Столичним експресом».

"На Євро-2012 ми спробували, а тепер перейшли до регулярної експлуатації, пов'язуючи величезні наші мегаполіси зі столицею", - зазначив під час відправки поїзда начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

За його словами, для проходження швидкісних потягів більше півроку тривала підготовка ділянки Дніпропетровськ-П'ятихатки. Загальна вартість робіт становить понад 109 млн грн.

Втім, мешканці Дніпропетровська доволі прохолодно ставляться до нововведення. Та й не дивно: сидіння в новому експресі значно вужчі (якщо раніше ряд складався з чотирьох сидінь у другому класі й трьох у першому, то тепер ­ з п'яти і чотирьох відповідно); обіцяні wi-fi відсутні, вбиральні, а найголовніше - двері - працюють далеко не в кожному вагоні.

Не відповідає анонсованій й швидкість потягу, який заледве розганяється до 140 км на годину. Тож за додаткові 110 (другий клас) чи 60 (перший) гривень економія часу в дорозі майже несуттєва - 40 хвилин, 20 з яких - за рахунок відсутності технічної зупинки на станції П'ятихатки-Стикова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...