App Store Google Play

У Дніпропетровську з третьої спроби запустили Хюндай - сервісу мінімум

12.11.2012 10:02

Рух нового швидкісного потяга «Інтерсіті+» (Hyundai Rotem) сполученням Дніпропетровськ-Київ та Київ-Дніпропетровськ відкрито в неділю на залізничному вокзалі Дніпропетровська.

Нагадаємо, що запуск цього над дорогого й ненадійного виду транспорту анонсувався спочатку 1 жовтня, потім 1 листопада. Нарешті, з горем навпіл, потяг таки рушив на Київ, хоча й потай - при продажі квитків у залізничних касах Дніпропетровська пасажирам стверджували, що вони їхатимуть звичним «Столичним експресом».

"На Євро-2012 ми спробували, а тепер перейшли до регулярної експлуатації, пов'язуючи величезні наші мегаполіси зі столицею", - зазначив під час відправки поїзда начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

За його словами, для проходження швидкісних потягів більше півроку тривала підготовка ділянки Дніпропетровськ-П'ятихатки. Загальна вартість робіт становить понад 109 млн грн.

Втім, мешканці Дніпропетровська доволі прохолодно ставляться до нововведення. Та й не дивно: сидіння в новому експресі значно вужчі (якщо раніше ряд складався з чотирьох сидінь у другому класі й трьох у першому, то тепер ­ з п'яти і чотирьох відповідно); обіцяні wi-fi відсутні, вбиральні, а найголовніше - двері - працюють далеко не в кожному вагоні.

Не відповідає анонсованій й швидкість потягу, який заледве розганяється до 140 км на годину. Тож за додаткові 110 (другий клас) чи 60 (перший) гривень економія часу в дорозі майже несуттєва - 40 хвилин, 20 з яких - за рахунок відсутності технічної зупинки на станції П'ятихатки-Стикова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...