App Store Google Play

Суд вирішив збільшити суму моральної шкоди за позовом Філатова до "Лиц"

07.11.2012 15:19

Апеляційний суд Дніпропетровської області у складі головуючої судді Ельвіри Демченко, суддів Миколи Волошина та Тетяни Басуєвої 7 листопада виніс рішення за апеляційними скаргами ПП «Авеню», як видавця газети «Лица», та представника редакції Ренана Мухамеджанова, а також за апеляційною скаргою Бориса Філатова.

Відповідно до ухваленого документу, апеляційні скарги газети відхилено, скаргу Бориса Філатова суд вирішив задовольнити частково, змінивши рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 в частині розміру моральної компенсації. Тепер її збільшено до 10 тисяч гривень.

Решту рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 суд вирішив залишити без змін.
«Рішення суду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржене в касаційному порядку протягом двадцяти днів», - йдеться в резолютивній частині рішення.
Нагадаємо, АНД райсуд м. Дніпропетровська визнав недостовірною і такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію інформацію, опубліковану 12 жовтня 2011 року в номері 81 (791) газети «Лица» у статті «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод»

Також суд першої інстанції зобов'язав редакцію виплатити Філатову Б.А. відшкодування моральної шкоди 200,00 (двісті) гривень, а також відшкодувати позивачам судові витрати.

У позовній заяві, нагадаємо, позивачі просили визнати недостовірною інформацію в двох статтях: «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод» та «Загарбники підприємств наткнулися на промах», а також відшкодувати їм 950 тисяч гривень моральної шкоди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...
Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...