App Store Google Play

Дніпрян навчать, як будувати ефективні громадські організації "по науці"

07.11.2012 17:50

8 листопада 2012 року у м. Дніпропетровську відбудеться лекція Тараса Плахтія «Побудова ефективних суспільно-політичних організацій в умовах інформаційного суспільства».

Після лекції для слухачів відбудеться семінар-тренінг по організації колективної діяльності членів суспільно-політичних організацій під час їх загальних зборів.

Цільова аудиторія - активісти, члени та керівники громадських організацій, політичних партій, рухів, об'єднань, просто небайдужі громадяни, які усвідомлюють системні вади існуючих суспільно-політичних організацій та шукають способів їх подолання.

Лектор - Тарас Плахтій, автор серії публікації про застосування змінних структур - динамічних мереж при побудові суспільно-політичних організацій, модератор роботи чисельних заходів у динамічній мережі, учасник Національного Круглого столу Ініціативи 1 грудня.

Останні публікації лектора:

«Духовна криза і українські вибори»

«"Український "олігархат" та особливості його організаційної структури»

«Самоврядне віче як альтернатива керованому натовпу українських майданів»

«Де люди?!!».

Місце проведення - Конференц-зал №1 міжнародної тренінгової компанії «Sunshine ITG» за адресою: Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 14б.

Початок - о 18 годині.

Організатори:

  • громадська організація «Центр розвитку української культури та самоорганізації» (м. Львів, телефон +380503173701, e-mail: [email protected] )
  • громадська організація «Творче місто» (м. Дніпропетровськ, телефон +380979142573)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...