App Store Google Play

У Дніпродзержинську на хабарі упіймали очільника міліції

06.11.2012 14:32

У Дніпродзержинську працівники СБУ затримали на хабарі начальника міської міліції Олега Плачкова. Ще до того головний міліціянт зажив сумної слави тим, що покривав злочинців, які зрізали зазивні щити свободівця Віталія Купрія із закликом приєднуватися до ВО «Свобода».

За словами Віталія Купрія, до зрізання 15 рекламних конструкцій ВО «Свобода» причетна місцева міліція. Про це свідчить той факт, що міліційний патруль, який прибув на місце скоєння злочину, за кілька хвилин після спілкування із крадіями, поїхав, дозволивши злочинцям продовжувати їхню справу.

Ця історія набула широкого розголосу, однак місцева міліція проявила повну бездіяльність у розслідуванні справи. Попри те, що міліція чотири рази допитувала Віталія Купрія з приводу обставин викрадення рекламних конструкцій, вартість яких складає близько 150 тисяч гривень, карну справу так і не було порушено.

«Очільника дніпродзержинської міліції зловили на «зборі данини» з місцевих підприємців. Прикметно, що це відбулося за кілька днів після виборів, коли місто дало найнижчий результат в області за Партію регіонів.

А висуванець від влади у Дніпродзержинську набрав найменший відсоток голосів в області з усіх 17 мажоритарників-«регіоналів».

Вочевидь, влада розплющує очі на злочини посадовців лише в тих випадках, коли вони не справляються з адміністративним забезпеченням інтересів влади», - зазначив Віталій Купрій.

Нагадаємо, що у ніч із 14 на 15 серпня 2012 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області невідомі зрізали 15 зазивних щитів, на яких містився заклик до мешканців міста приєднуватися до Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та разом боротися проти українофобського режиму. Рекламні площі належали відомому правозахисникові, опозиційному депутату Дніпродзержинської міської ради Віталієві Купрію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...