App Store Google Play

Пускати харківських недолюдків на стадіон не варто - міліція

06.11.2012 10:45
Управління внутрішніх справ у Дніпропетровській області буде звертатись до Федерації футболу України та об'єднання професійних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» з проханням заборонити уболівальникам харківського клубу «Металіст» відвідувати матчі «Дніпро» - «Металіст» у Дніпропетровську, повідомив у понеділок заступник начальника головного управління МВС в області Володимир Седлецький.

За його даними, витрати на забезпечення громадського порядку під час матчу «Металіст» - «Дніпро», який відбувся 3 листопада в Дніпропетровську, склали близько 300 тисяч гривень. Як вважає міліціонер, недоцільно використовувати бюджетні кошти таким чином.

За словами правоохоронця, для охорони громадського порядку під час проведення футбольного матчу залучили понад 2 тисячі співробітників міліції, 110 патрульних, 300 беркутівців, 120 одиниць транспорту.

 «Я вважаю, що такий футбол у Дніпропетровську не потрібний, тому ми будемо виходити з відповідним клопотанням, щоб матчі за участю харківського «Металіста» проводилися тут без уболівальників команди гостей», - сказав він.

За даними футбольного клубу «Дніпро», після матчу 3 листопада на стадіоні «Дніпро-Арена» вболівальники зламали 89 сидінь. За інформацією з міліції, під час сутички між фанатами футбольних команд «Дніпро» і «Металіст» був травмований міліціонер.

Зокрема, після закінчення матчу група агресивно налаштованих уболівальників ФК «Дніпро» намагалася заблокувати виїзд зі стадіону «Дніпро-Арена» автобусів із харківськими вболівальниками.

 За даними міліції, під  час проведення футбольного матчу "Дніпро" - "Металіст" були затримані через хуліганство 38 уболівальників обох команд. Вони отримали штраф і від 1 до 10 діб адмінарешту.

Нагадаємо,  у квітні під час сутички фанатів після матчу "Дніпро" -"Металіст" у Дніпропетровську  було травмовано 8 "беркутівців"  та затримало 60 людей. 

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...