App Store Google Play

Дніпропетровські опозиціонери беруть участь у мітингу під ЦВК

06.11.2012 14:38

Представники Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Дніпропетровщини з 5 листопада беруть участь у мітингу в Києві біля Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина»

Активісти Дніпропетровської Об'єднаної опозиції приєдналися до мітингу, аби захистити голоси українців, вибір громадян на демократичне майбутнє країни. Вони стали на захист тих кандидатів від опозиції, які виграли на мажоритарних округах, але в них намагаються відібрати перемогу через фальсифікації, переписування результатів голосування на провладних кандидатів.

«Ми молоді виступаємо проти фальсифікацій, ми за гідне майбутнє, щоб наші діти жили в країні, де є верховенство права і виконуються закони. Щоб ми обирали вільно, за власними вподобаннями і ніхто не нав'язував вибір та не відбирав наші голоси», - сказала під час мітингу кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по округу № 36 Євгенія Кузьміна.

Представники Об'єднаної опозиції Дніпропетровщини будуть разом із своїми колегами знаходитись на мітингу до того часу, поки ЦВК прийме законні рішення в тих округах, де перемогли опозиційні кандидати.

«Ми готові до кінця захищати вибір наших громадян і не дозволимо привласнювати голоси людей, які зробили свій вибір на користь опозиційних кандидатів», - сказав під час мітингу заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу «ВО «Батьківщина» Гліб Пригунов.

Як повідомлялося, ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» підготували політичний маніфест із вимогами до президента Януковича і ЦВК - визнати результати перемоги опозиційних сил, притягнути до відповідальності всіх, хто переписував протоколи і крав результати виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...