App Store Google Play

Дніпропетровські опозиціонери беруть участь у мітингу під ЦВК

06.11.2012 14:38

Представники Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Дніпропетровщини з 5 листопада беруть участь у мітингу в Києві біля Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина»

Активісти Дніпропетровської Об'єднаної опозиції приєдналися до мітингу, аби захистити голоси українців, вибір громадян на демократичне майбутнє країни. Вони стали на захист тих кандидатів від опозиції, які виграли на мажоритарних округах, але в них намагаються відібрати перемогу через фальсифікації, переписування результатів голосування на провладних кандидатів.

«Ми молоді виступаємо проти фальсифікацій, ми за гідне майбутнє, щоб наші діти жили в країні, де є верховенство права і виконуються закони. Щоб ми обирали вільно, за власними вподобаннями і ніхто не нав'язував вибір та не відбирав наші голоси», - сказала під час мітингу кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по округу № 36 Євгенія Кузьміна.

Представники Об'єднаної опозиції Дніпропетровщини будуть разом із своїми колегами знаходитись на мітингу до того часу, поки ЦВК прийме законні рішення в тих округах, де перемогли опозиційні кандидати.

«Ми готові до кінця захищати вибір наших громадян і не дозволимо привласнювати голоси людей, які зробили свій вибір на користь опозиційних кандидатів», - сказав під час мітингу заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу «ВО «Батьківщина» Гліб Пригунов.

Як повідомлялося, ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» підготували політичний маніфест із вимогами до президента Януковича і ЦВК - визнати результати перемоги опозиційних сил, притягнути до відповідальності всіх, хто переписував протоколи і крав результати виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...