App Store Google Play

Регіонали програли 10 областей – процес триває

05.11.2012 09:06

За інформацією сайту ЦВК, Партія регіонів отримала більше своїх політичних конкурентів лише в десяти областях при тому, що два роки тому регіонали виброли більшість у місцевих радах 20 регіонів.

Мова йде не про одномандатні округи, а про загальнодержавний. І щоб там не казали про «покращання», «стабільність» чи «добробут», але українцями вони не так «смакують», як це малювали партійні спікери.

Якщо згадати прислів'я про те, що є істина, є хиба, а є статистика, то, у даному випадку, остання говорить красномовно й переконливо. Провладна партія втратила десять адміністративно-територіальних одиниць порівняно з місцевими виборами 2010 року.

Тому то, кому там «достеменно відомо», що Партія регіонів перемогла, і наскільки «це очевидно для всіх», як це заявляв Микола Азаров - це навіть не цікаво. Більше того, навіть не цікаво те, що з неабияким завзяттям намагаються цю «чесну», «прозору», «демократичну» «перемогу» донести окремі політтехнологи до тих «незбагнувших» про неї «одиниць».

Якщо порівняємо результати на виборчих мапах областей України за 2010 рік та цьогоріч, ми пересвідчуємося, що Об'єднана опозиція «Батьківщина» відіграла не лише столицю, але й область. Крім того, Чернігівську, Сумську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Чернівецьку, Кіровоградську, Полтавську, у яких вона два роки тому отримала меншість у місцевих радах.

Крім того, не слід забувати й про те, що це не лише економічне підґрунтя сьогоднішнього вибору українця, але ідеологічне. Суттєво покращилися результати ВО «Свобода» у всіх областях.

gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...