App Store Google Play

Горілка до добра не довела-день народження став для криворіжця останнім

05.11.2012 14:23

2 листопада до працівників Жовтневого райвідділу міліції Криворізького міського управління вiд диспетчера станції швидкої медичної допомоги надiйшло повідомлення про те, що в одні із квартир по вул. Колонтая знаходиться труп чоловiка з проникаючим ножовим пораненням грудної клiтини.

Міліціянти, кі виїхали на місце інциденту, виявили труп безробітного 52-річного чоловіка - власника квартири з тiлесними ушкодженнями у виглядi саден брови та колото-рiзаного поранення грудної клiтини.

За повідомленням прес-служби ГУМВС України в Дніпропетровській області, за скоєння злочину був затриманий безробітний, ранiше судимий 38-річний мiсцевий житель. 

Виявилось, що 2 листопада о 15.00 зловмисник разом з так само безробітним і судимим 32-річним товаришем  безробітним для продовження святкування дня народження прийшли до помешкання матерi останнього. На той момент у квартирі перебували власне мати, потерпілий та 52-річний громадянин без визначеного місця проживання.

Через деякий час жінка пiшла з дому до знайомої, а чоловiки залишились у квартирi. Пiд час спiльного розпиття спиртних напоїв мiж зловмисником та одним з гостей виникла сварка, пiд час якої останній пiшов на кухню, взяв два кухонних ножі та повернувся до кiмнати. Побачивши, що конфлікт продовжується, потерпілий почав всіх виганяти на двiр, однак в цей час зловмисник вихопив ножа та смертельно поранив чоловіка.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...