App Store Google Play

Горілка до добра не довела-день народження став для криворіжця останнім

05.11.2012 14:23

2 листопада до працівників Жовтневого райвідділу міліції Криворізького міського управління вiд диспетчера станції швидкої медичної допомоги надiйшло повідомлення про те, що в одні із квартир по вул. Колонтая знаходиться труп чоловiка з проникаючим ножовим пораненням грудної клiтини.

Міліціянти, кі виїхали на місце інциденту, виявили труп безробітного 52-річного чоловіка - власника квартири з тiлесними ушкодженнями у виглядi саден брови та колото-рiзаного поранення грудної клiтини.

За повідомленням прес-служби ГУМВС України в Дніпропетровській області, за скоєння злочину був затриманий безробітний, ранiше судимий 38-річний мiсцевий житель. 

Виявилось, що 2 листопада о 15.00 зловмисник разом з так само безробітним і судимим 32-річним товаришем  безробітним для продовження святкування дня народження прийшли до помешкання матерi останнього. На той момент у квартирі перебували власне мати, потерпілий та 52-річний громадянин без визначеного місця проживання.

Через деякий час жінка пiшла з дому до знайомої, а чоловiки залишились у квартирi. Пiд час спiльного розпиття спиртних напоїв мiж зловмисником та одним з гостей виникла сварка, пiд час якої останній пiшов на кухню, взяв два кухонних ножі та повернувся до кiмнати. Побачивши, що конфлікт продовжується, потерпілий почав всіх виганяти на двiр, однак в цей час зловмисник вихопив ножа та смертельно поранив чоловіка.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...