App Store Google Play

«Дніпро» впевнено переміг харківських хуліганів

04.11.2012 12:49
Кожен матч між «Дніпром» та «Металістом» в останні п'ять-шість сезонів не обходився без виру емоцій як на футбольному полі, так і за його межами. От і 3 листопада команди вийшли в оптимальних складах і з перших хвилин почали безкомпромісну боротьбу. І якщо гостей, особливо по першому тайму, здавалося, влаштовує нічия, то підопічні Рамоса з першої хвилини побігли «рвати на британський прапор» - саме таким банером зустрів команди фан сектор «Дніпра».

Щоправда, втілити свою ігрову й територіальну перевагу «Дніпру» вдалося лише по перерві. Харків'яни, які недостатню швидкість і зіграність компенсували надмірною грубістю, що межувала з брутальністю, почали привозити на свої ворота все більше стандартів. І якщо удар Селезньова з пенальті на 47 хвилині прийняла на себе стійка, то філігранний за виконанням штрафний від Руслана Ротаня змусив Горяїнова капітулювати вперше у цій грі.

Другий гол став наслідком швидкої комбінації атакувальної ланки «Дніпра», яка пошила в дурні увесь захист команди Маркевича на чолі з Папа Гуйє. Жуліано, який завершував комбінацію точним ударом, забив гол, дуже схожий на той, що в середу він же забив «Іллічівцю».

За рахунку 2:0 гості заворушилися і навіть нанесли кілька ударів у бік воріт Лаштувки, з яких по-справжньому небезпечним був лише один. Втім, вони встигли нанести не один десяток ударів у обличчя дніпрян, в спину, по ногах й інших частинах тіла. Суддівська бригада на чолі з кримчанином Жабченком, який роздав 13 жовтих карток і 1 червону, в цілому з некоректністю на полі впоралася, але останні хвилини гри все ж таки проходили у тривожному відчутті можливої масової бійки.

Масла у вогонь підливали й харківські «уболівальники» які всю гру закидали оточуючі сектори, в тому числі жінок і дітей, петардами, виламаними сидіннями й пивними пляшками.

Втім, дніпряни, які могли довести рахунок до розгромного, впевнено довели гру до перемоги, першої за останні три роки у рамках національної першості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...