App Store Google Play

Від сьогодні Павло Іванович Лазаренко - більше не в'язень

01.11.2012 12:58
Екс-прем'єр-міністр України Павло Лазаренко виходить 1 листопада з американської в'язниці на свободу. Про його звільнення у цей день «Українській правді» повідомили у в'язниці Terminal Island, в якій перебуває Лазаренко.

З міркувань безпеки там відмовилися назвати конкретний час звільнення екс-прем'єра.

Як повідомив газеті
«Сегодня» один з адвокатів Лазаренка Віктор Чевгуз, колишній прем'єр після тюрми приїде у свій американський маєток, де до сьогоднішнього дня ніхто не жив.

«Буде, звичайно, зі своєю дружиною Оксаною і двома їхніми дітьми. Вони його дуже чекають. Перше, з чим йому доведеться визначитися, так це з місцем проживання. Після цього вже й буде вирішувати, чим займеться», - сказав Чевгуз.

Захисники Лазаренка не виключають, що їхній клієнт залишиться під наглядом американських правоохоронців навіть після звільнення через те, що поки питання його місця проживання знаходиться «в підвішеному стані". "Він сказав, що повернеться в Україну, але в США його чекають ще деякі юридичні процедури. Можливо, що дата повернення стане відома вже днями», - сказала газеті інший адвокат Лазаренка Марина Долгопола.

У Генпрокуратурі як і раніше заявляють, що вартоь Лазаренку повернутися в Україну, як він буде арештований. Адвокати екс-прем'єра уточнюють, що в Україні слідчі йому інкримінують близько 50 кримінальних епізодів: дачу хабара, привласнення коштів і зловживання становищем.

У США Лазаренко обвинувачувався у відмиванні грошей, отриманих незаконним шляхом і переведених на закордонні рахунки в 1994-1999 роках. У серпні 2006 року він був засуджений каліфорнійським судом до дев'яти років в'язниці за відмивання грошей та інші злочини. Він перебував під домашнім арештом у своїй квартирі у Сан-Франциско. У червні 2011 року термін утримання Лазаренка під вартою був скорочений на сім місяців - до 11 січня 2012 року.

Між тим, в серпні 2011 року з'явилася інформація з посиланням на фахівця із зв'язків з громадськістю Федерального бюро в'язниць США Кріса Берка про те, що Лазаренко буде звільнений з в'язниці у США 1 листопада 2012 року, а не 11 січня, як планувалося раніше. Лазаренко був переведений з федеральної виправної установи в Дубліні (США, штат Каліфорнія) в чоловічу виправну установу із зниженим рівнем безпеки Terminal Island (також в Каліфорнії).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...