App Store Google Play

Алієв: в українському футболі діється щось неймовірне!

01.11.2012 12:26
Хавбек дніпропетровського "Дніпра" Олександр Алієв здивований рішеннями Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Саша заявив, що готовий вибачитися перед командою і вболівальниками за свою нестриманість, проте не може назвати рішення щодо своєї дискваліфікації справедливим.

"Не заперечуватиму, що я образив арбітрів, але хочу зауважити, що це відбулося після гри і не на полі.

Виходить, якщо б я зустрів суддю на вулиці і сказав йому все, що думаю, це теж дало б підстави внести мої слова в протокол і відсторонити на три гри? Де логіка і справедливість?", - обурюється футболіст.

Алієв не думає, що він перший футболіст, який втратив контроль над своїми емоціями після матчу. Але не пригадує, щоб раніше когось дискваліфікували за подібні речі.

"Гаразд, якщо вже нашими футбольними органами винесено таке рішення - хай буде так. Я не збираюся ні з ким сперечатися.

Але факт залишається фактом - в українському футболі діється щось неймовірне! Думаю, багато хто в цьому встиг переконатися", - зазначив Алієв.

Він переконаний, що не тільки йому цікаво, чому Тайє Тайво за порушення проти гравця "Металіста" покарали не відразу, а вирішили відсторонити на три матчі тільки після того, як судді "десь там після гри порадилися".

"Створюється враження, що йдуть якісь дивні закулісні ігри, які відображаються на українському футболі.

Кого захотіли - того дискваліфікували. Причому, як правило, гравці з певних клубів не потрапляють під жорсткі покарання", - додав Алієв.

Нагадаємо, що Саша отримав триматчеву дискваліфікацію за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу з луганською "Зорею".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...