App Store Google Play

Алієв: в українському футболі діється щось неймовірне!

01.11.2012 12:26
Хавбек дніпропетровського "Дніпра" Олександр Алієв здивований рішеннями Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Саша заявив, що готовий вибачитися перед командою і вболівальниками за свою нестриманість, проте не може назвати рішення щодо своєї дискваліфікації справедливим.

"Не заперечуватиму, що я образив арбітрів, але хочу зауважити, що це відбулося після гри і не на полі.

Виходить, якщо б я зустрів суддю на вулиці і сказав йому все, що думаю, це теж дало б підстави внести мої слова в протокол і відсторонити на три гри? Де логіка і справедливість?", - обурюється футболіст.

Алієв не думає, що він перший футболіст, який втратив контроль над своїми емоціями після матчу. Але не пригадує, щоб раніше когось дискваліфікували за подібні речі.

"Гаразд, якщо вже нашими футбольними органами винесено таке рішення - хай буде так. Я не збираюся ні з ким сперечатися.

Але факт залишається фактом - в українському футболі діється щось неймовірне! Думаю, багато хто в цьому встиг переконатися", - зазначив Алієв.

Він переконаний, що не тільки йому цікаво, чому Тайє Тайво за порушення проти гравця "Металіста" покарали не відразу, а вирішили відсторонити на три матчі тільки після того, як судді "десь там після гри порадилися".

"Створюється враження, що йдуть якісь дивні закулісні ігри, які відображаються на українському футболі.

Кого захотіли - того дискваліфікували. Причому, як правило, гравці з певних клубів не потрапляють під жорсткі покарання", - додав Алієв.

Нагадаємо, що Саша отримав триматчеву дискваліфікацію за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу з луганською "Зорею".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...