App Store Google Play

Чемпіон світу з гирьового спорту працює на Дніпропетровській митниці

27.06.2012 12:19

На початку червня у німецькому місті Гамбург пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів, студентів та ветеранів.

Участь у змаганнях взяли 130 спортсменів із 14 країн світу. До української збірної ввійшли найбільш титуловані, професійні та талановиті спортсмени-гирьовики.

Дніпропетровщину представляв Олександр Терещенко. Згідно протоколів змагань серед чоловіків, Олександр зробив 66 поштовхів та виборов срібну медаль, пропустивши вперед італійця. Про це повіодмили у прес-службі митниці.

Займатись спортом Олександр Терещенко почав у 18-річному віці. Коли почав працювати на митниці, силові вправи допомагали зняти стрес підтримувати фізичну форму. Тож, разом із щоденними основними завданнями по наповненню державної скарбниці, ефективному здійсненню митних процедур, Олександр прославляє Дніпропетровську митницю та митну службу України на світовій спортивній арені.

Наразі спортсмен-митник не збирається зупинятись на досягнутому, а планує у листопаді поточного року взяти участь у Чемпіонаті світу у класичному двоборстві у Мілані, Італія.

Олександр - призер і переможець обласних змагань, дворазовий срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту серед ветеранів у 2011 (м. Львів) і 2012 (м. Гадяч); призер XVII Міжнародного турнірі з гирьового спорту пам'яті Героя Соціалістичної праці В.І.Омельченка (2010 рік, м. Запоріжжя); переможець на XVIII Міжнародному турнірі з гирьового спорту пам'яті Героя Соціалістичної праці В.І.Омельченка (2011 рік, м. Запоріжжя); чемпіон світу з гирьового спорту серед ветеранів у поштовху за довгим циклом 2011 року. Входить до складу збірної команди Дніпропетровської області з гирьового спорту. Постійно приймає участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з гирьового спорту. Виступає у ваговій категорії понад 90 кг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...