App Store Google Play

Дніпропетровська міліція отримала медалі "за знешкодження терористів"

19.06.2012 14:57

У Дніпропетровську відбулося нагородження співробітників міліції, які відзначилися при затриманні терористів, що вчинили вибухи 27 квітня нинішнього року.

Начальник ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор Віктор Бабенко вручив відзнаки та грамоти 13 підлеглим - керівникам підрозділів, оперуповноваженим, експертам, інспекторам дорожньо-патрульної і патрульно-постової служби.

«Усіх 13 співробітників відзначили за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, справи боротьби зі злочинністю, високопрофесійні дії та оперативність», - повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Серед нагороджених заступник начальника ГУ МВС - начальник кримінальної міліції Валерій Мазан, начальник слідчого управління Олександр Гриза, начальник обласного управління карного розшуку Андрій Шевельов та інші.

Нагородження відзначених, але без зайвого розголосу, відбулося і в обласному управлінні СБУ.

«Наших співробітників, які брали участь у розкритті резонансного злочину, відзначили відомчими нагородами», - повідомив  «Дню» керівник прес-служби УСБУ в Дніпропетровській області Ігор Воловик. За його словами, існує повна впевненість в тому, що в ході розслідування були затримані саме ті люди, які причетні до вибухів у центрі Дніпропетровська.

Обіцяне Президентом В.Януковичем і головою облдержадміністрації О.Вілкул заохочення за розкриття злочину в два мільйони гривень, співробітники міліції і СБУ поки не отримували. Сам губернатор з цього приводу заявив на прес-конференції, що необхідно дочекатися закінчення слідства.

«День»Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...