App Store Google Play

Дніпропетровська міліція отримала медалі "за знешкодження терористів"

19.06.2012 14:57

У Дніпропетровську відбулося нагородження співробітників міліції, які відзначилися при затриманні терористів, що вчинили вибухи 27 квітня нинішнього року.

Начальник ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор Віктор Бабенко вручив відзнаки та грамоти 13 підлеглим - керівникам підрозділів, оперуповноваженим, експертам, інспекторам дорожньо-патрульної і патрульно-постової служби.

«Усіх 13 співробітників відзначили за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, справи боротьби зі злочинністю, високопрофесійні дії та оперативність», - повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Серед нагороджених заступник начальника ГУ МВС - начальник кримінальної міліції Валерій Мазан, начальник слідчого управління Олександр Гриза, начальник обласного управління карного розшуку Андрій Шевельов та інші.

Нагородження відзначених, але без зайвого розголосу, відбулося і в обласному управлінні СБУ.

«Наших співробітників, які брали участь у розкритті резонансного злочину, відзначили відомчими нагородами», - повідомив  «Дню» керівник прес-служби УСБУ в Дніпропетровській області Ігор Воловик. За його словами, існує повна впевненість в тому, що в ході розслідування були затримані саме ті люди, які причетні до вибухів у центрі Дніпропетровська.

Обіцяне Президентом В.Януковичем і головою облдержадміністрації О.Вілкул заохочення за розкриття злочину в два мільйони гривень, співробітники міліції і СБУ поки не отримували. Сам губернатор з цього приводу заявив на прес-конференції, що необхідно дочекатися закінчення слідства.

«День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...