App Store Google Play

Дніпропетровська міліція отримала медалі "за знешкодження терористів"

19.06.2012 14:57

У Дніпропетровську відбулося нагородження співробітників міліції, які відзначилися при затриманні терористів, що вчинили вибухи 27 квітня нинішнього року.

Начальник ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор Віктор Бабенко вручив відзнаки та грамоти 13 підлеглим - керівникам підрозділів, оперуповноваженим, експертам, інспекторам дорожньо-патрульної і патрульно-постової служби.

«Усіх 13 співробітників відзначили за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, справи боротьби зі злочинністю, високопрофесійні дії та оперативність», - повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Серед нагороджених заступник начальника ГУ МВС - начальник кримінальної міліції Валерій Мазан, начальник слідчого управління Олександр Гриза, начальник обласного управління карного розшуку Андрій Шевельов та інші.

Нагородження відзначених, але без зайвого розголосу, відбулося і в обласному управлінні СБУ.

«Наших співробітників, які брали участь у розкритті резонансного злочину, відзначили відомчими нагородами», - повідомив  «Дню» керівник прес-служби УСБУ в Дніпропетровській області Ігор Воловик. За його словами, існує повна впевненість в тому, що в ході розслідування були затримані саме ті люди, які причетні до вибухів у центрі Дніпропетровська.

Обіцяне Президентом В.Януковичем і головою облдержадміністрації О.Вілкул заохочення за розкриття злочину в два мільйони гривень, співробітники міліції і СБУ поки не отримували. Сам губернатор з цього приводу заявив на прес-конференції, що необхідно дочекатися закінчення слідства.

«День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...