App Store Google Play

Дніпропетровська міліція отримала медалі "за знешкодження терористів"

19.06.2012 14:57

У Дніпропетровську відбулося нагородження співробітників міліції, які відзначилися при затриманні терористів, що вчинили вибухи 27 квітня нинішнього року.

Начальник ГУ УМВС України в Дніпропетровській області, генерал-майор Віктор Бабенко вручив відзнаки та грамоти 13 підлеглим - керівникам підрозділів, оперуповноваженим, експертам, інспекторам дорожньо-патрульної і патрульно-постової служби.

«Усіх 13 співробітників відзначили за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, справи боротьби зі злочинністю, високопрофесійні дії та оперативність», - повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Серед нагороджених заступник начальника ГУ МВС - начальник кримінальної міліції Валерій Мазан, начальник слідчого управління Олександр Гриза, начальник обласного управління карного розшуку Андрій Шевельов та інші.

Нагородження відзначених, але без зайвого розголосу, відбулося і в обласному управлінні СБУ.

«Наших співробітників, які брали участь у розкритті резонансного злочину, відзначили відомчими нагородами», - повідомив  «Дню» керівник прес-служби УСБУ в Дніпропетровській області Ігор Воловик. За його словами, існує повна впевненість в тому, що в ході розслідування були затримані саме ті люди, які причетні до вибухів у центрі Дніпропетровська.

Обіцяне Президентом В.Януковичем і головою облдержадміністрації О.Вілкул заохочення за розкриття злочину в два мільйони гривень, співробітники міліції і СБУ поки не отримували. Сам губернатор з цього приводу заявив на прес-конференції, що необхідно дочекатися закінчення слідства.

«День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...