App Store Google Play

Після виходу Загіда Краснова з СІЗО його завод отримав ще 52 мільйони

15.06.2012 16:49

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 8 червня за результатами тендеру уклало низку угод на придбання залізобетонних виробів на загальну суму 185,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» отримає 59,00 млн грн., ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» - 58,91 млн грн., ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» - 51,69 млн грн., ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» - 16,20 млн грн.

Шпали залізобетонні попередньо напружені колії 1520 мм на Р65 (CБ-3-0, СБ-3-1 Р 65, 1 сорт) коштуватимуть 458 грн/од. Шпали типу Ш 1-3 1 сорт - 298 грн/од.

З початку 2012 року ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» уклало угоди на постачання товарів та послуг на загальну суму 1,21 млрд грн.  

З цієї суми Коростеньський завод отримав підряди на 305,86 млн грн., Гніванський завод - на 282,95 млн грн., Старокостянтинівський - на 138,33 млн грн. Ці заводи контролюються Міністерством інфраструктури.

ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» отримав підряди на 112,10 млн грн. Основними акціонерами компанії є дніпропетровські підприємці Загід Краснов та Ігор Левін. В травні Краснова було затримано в рамках розслідування карної справи чотирирічної давнини по ДТП нібито за участю бізнесмена. Після тижня в СІЗО його випустили на підписку про невиїзд.

НАШІ ГРОШІHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...