App Store Google Play

Після виходу Загіда Краснова з СІЗО його завод отримав ще 52 мільйони

15.06.2012 16:49

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 8 червня за результатами тендеру уклало низку угод на придбання залізобетонних виробів на загальну суму 185,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» отримає 59,00 млн грн., ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» - 58,91 млн грн., ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» - 51,69 млн грн., ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» - 16,20 млн грн.

Шпали залізобетонні попередньо напружені колії 1520 мм на Р65 (CБ-3-0, СБ-3-1 Р 65, 1 сорт) коштуватимуть 458 грн/од. Шпали типу Ш 1-3 1 сорт - 298 грн/од.

З початку 2012 року ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» уклало угоди на постачання товарів та послуг на загальну суму 1,21 млрд грн.  

З цієї суми Коростеньський завод отримав підряди на 305,86 млн грн., Гніванський завод - на 282,95 млн грн., Старокостянтинівський - на 138,33 млн грн. Ці заводи контролюються Міністерством інфраструктури.

ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» отримав підряди на 112,10 млн грн. Основними акціонерами компанії є дніпропетровські підприємці Загід Краснов та Ігор Левін. В травні Краснова було затримано в рамках розслідування карної справи чотирирічної давнини по ДТП нібито за участю бізнесмена. Після тижня в СІЗО його випустили на підписку про невиїзд.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...