App Store Google Play

Після виходу Загіда Краснова з СІЗО його завод отримав ще 52 мільйони

15.06.2012 16:49

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 8 червня за результатами тендеру уклало низку угод на придбання залізобетонних виробів на загальну суму 185,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» отримає 59,00 млн грн., ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» - 58,91 млн грн., ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» - 51,69 млн грн., ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» - 16,20 млн грн.

Шпали залізобетонні попередньо напружені колії 1520 мм на Р65 (CБ-3-0, СБ-3-1 Р 65, 1 сорт) коштуватимуть 458 грн/од. Шпали типу Ш 1-3 1 сорт - 298 грн/од.

З початку 2012 року ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» уклало угоди на постачання товарів та послуг на загальну суму 1,21 млрд грн.  

З цієї суми Коростеньський завод отримав підряди на 305,86 млн грн., Гніванський завод - на 282,95 млн грн., Старокостянтинівський - на 138,33 млн грн. Ці заводи контролюються Міністерством інфраструктури.

ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» отримав підряди на 112,10 млн грн. Основними акціонерами компанії є дніпропетровські підприємці Загід Краснов та Ігор Левін. В травні Краснова було затримано в рамках розслідування карної справи чотирирічної давнини по ДТП нібито за участю бізнесмена. Після тижня в СІЗО його випустили на підписку про невиїзд.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...