App Store Google Play

Після виходу Загіда Краснова з СІЗО його завод отримав ще 52 мільйони

15.06.2012 16:49

ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» 8 червня за результатами тендеру уклало низку угод на придбання залізобетонних виробів на загальну суму 185,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» отримає 59,00 млн грн., ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» - 58,91 млн грн., ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» - 51,69 млн грн., ДП «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» - 16,20 млн грн.

Шпали залізобетонні попередньо напружені колії 1520 мм на Р65 (CБ-3-0, СБ-3-1 Р 65, 1 сорт) коштуватимуть 458 грн/од. Шпали типу Ш 1-3 1 сорт - 298 грн/од.

З початку 2012 року ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» уклало угоди на постачання товарів та послуг на загальну суму 1,21 млрд грн.  

З цієї суми Коростеньський завод отримав підряди на 305,86 млн грн., Гніванський завод - на 282,95 млн грн., Старокостянтинівський - на 138,33 млн грн. Ці заводи контролюються Міністерством інфраструктури.

ПрАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал» отримав підряди на 112,10 млн грн. Основними акціонерами компанії є дніпропетровські підприємці Загід Краснов та Ігор Левін. В травні Краснова було затримано в рамках розслідування карної справи чотирирічної давнини по ДТП нібито за участю бізнесмена. Після тижня в СІЗО його випустили на підписку про невиїзд.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...