App Store Google Play

Дніпропетровська митниця до ЄВРО готова

31.05.2012 09:48

Як офіційно повідомила  прес-служба Дніпропетровської митниці  30 травня поточного року відбулася прес-конференція, у режимі виїзної, на базі Дніпропетровського аеропорту (за місцем дислокації митного підрозділу).

Прес-конференцію провела керівник відомства Марія Сухіна за участю начальника митного поста "Дніпропетровськ - аеропорт" Сергія Тарасова.

ЇЇ головною темою стали нові правила переміщення товарів, валюти, культурних та історичних цінностей через митний кордон України  у зв'язку з набранням чинності Нового митного кодексу України.

А також, напередодні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу  Євро 2012, початку періоду літніх відпусток митники розказали про готовність до пропуску вболівальників, про технічне оснащення  пункту пропуску та показали ефективну роботу кінологічної команди митниці в складі інспектора - кінолога Ольги Михальченко з німецькою вівчаркою Ronsi Seraya Staya по пошуку наркотичних засобів.

Начальник митниці Марія Сухіна розповіла журналістам, що митний пост «Дніпропетровськ - аеропорт» було відкрито згідно Розпорядженням КМУ від 27 грудня 1993 № 1152-р, як пункт пропуску через державний кордон України в аеропорту м. Дніпропетровськ. Митний пост розташований у приміщенні міжнародного аеропорту. Інтенсивність та безперебійність у роботі забезпечують  45 чоловік особового складу.

Митники цілодобово оформлюють пасажирів, їх багаж та товари на авіарейсах таких напрямків: Відень, Москва, Стамбул, Тель-Авів, Шарм-Ель-Шейх,Берлін та інш.

  Працівники підрозділу здійснюють оформлення багажу по генеральним деклараціям, несупроводжуваного багажу, товарів, предметів, культурних та валютних цінностей, що переміщуються фізичними та юридичними особами через цю ділянку кордону. Чартерні рейси виконуються згідно плану  польотів, які надаються представниками Украероруху на добу. Пропускна спроможність аеропорту складає 168 літаків на добу та відповідно 19 200 пасажирів. На період проведення футбольного чемпіонату аеропорт м. Дніпропетровська планується використовувати як запасний, при цьому очікується збільшення пасажиропотоку вдвічі.

Марія Анатоліївна звернула увагу журналістів на важливість інформування громадськості про нові правила переміщення товарів через митний кордон України, які будуть діяти з 1 червня 2012 року.

«Вступає в дію Новий митний кодекс, яким передбачено нові правила митного контролю та оформлення товарів для громадян.

Громадяни можуть переміщувати через митний  кордон України товари на загальну суму без оподаткування:

до 300 євро - у міжнародних поштових та експрес-відправленнях (поріг збільшено з 200 до 300 євро);

до 1 000 євро (авіаційні пункти пропуску) та до 500 євро (всі інші пункти пропуску) і вагою до 50 кг у ручній поклажі - без сплати будь-яких податків товари (поріг збільшено з 200 до 1 000 євро і 500 євро відповідно);

від 1 000 євро до 10 000 євро - із сплатою ввізного мита у розмірі 10 відсотків та ПДВ у розмірі 20 відсотків (зменшена загальна ставка мита з 20 до 10 відсотків);

більше 10 000 євро - в порядку передбаченому для суб'єктів ЗЕД (поріг збільшено з 1 000 до 10 000 євро).

Через митний кордон можна перевезти харчові продукти для власного споживання на суму до 200 євро» - наголосила керівник митниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...