App Store Google Play

Дніпропетровська влада на кредитах...заробляє!

25.04.2012 15:22

Підводячи підсумки 23 сесії міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, голова бюджетної комісії Євген Морозенко відповів на питання журналістів щодо ухвалених змін до бюджету та щодо залучення кредитних коштів.

Говорячи про кредити, «добро» на які міська влада дає практично на кожній сесії, Євген Вадимович зауважив, що брати кредити - не соромно, це нормальна практика.

- Не стану розповідати подробиці, просто поясню на побутовому рівні: гроші дешевшають, бітум дорожчає. Цей розрив є вигідним, - розкрив секрет любові міської влади до кредитів Морозенко.- Тому я вважаю, що треба брати, - підсумував він.
Він також додав, що жодне з приміщень, які належать громаді міста і перебувають в заставі у банків, не було передане фінустанові в рахунок боргу.

- Жодних знакових об'єктів на кшталт будівлі міської ради проспекту Карла Маркса депутати в заставу не віддали, - пожартував очільник бюджетної комісії.

Цього року депутати планують за рахунок кредитних залучень відремонтувати внутрішьнодворові дороги.

- Наразі це питання ще не вирішене, воно прийматиметься депутатським корпусом. Торік Цьогоріч ми будемо скромнішими, аніж торік і обмежимось максимум 30 мільйонами гривень, - припустив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...