App Store Google Play

Дніпропетровська влада на кредитах...заробляє!

25.04.2012 15:22

Підводячи підсумки 23 сесії міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, голова бюджетної комісії Євген Морозенко відповів на питання журналістів щодо ухвалених змін до бюджету та щодо залучення кредитних коштів.

Говорячи про кредити, «добро» на які міська влада дає практично на кожній сесії, Євген Вадимович зауважив, що брати кредити - не соромно, це нормальна практика.

- Не стану розповідати подробиці, просто поясню на побутовому рівні: гроші дешевшають, бітум дорожчає. Цей розрив є вигідним, - розкрив секрет любові міської влади до кредитів Морозенко.- Тому я вважаю, що треба брати, - підсумував він.
Він також додав, що жодне з приміщень, які належать громаді міста і перебувають в заставі у банків, не було передане фінустанові в рахунок боргу.

- Жодних знакових об'єктів на кшталт будівлі міської ради проспекту Карла Маркса депутати в заставу не віддали, - пожартував очільник бюджетної комісії.

Цього року депутати планують за рахунок кредитних залучень відремонтувати внутрішьнодворові дороги.

- Наразі це питання ще не вирішене, воно прийматиметься депутатським корпусом. Торік Цьогоріч ми будемо скромнішими, аніж торік і обмежимось максимум 30 мільйонами гривень, - припустив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...