App Store Google Play

Дніпропетровська влада на кредитах...заробляє!

25.04.2012 15:22

Підводячи підсумки 23 сесії міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, голова бюджетної комісії Євген Морозенко відповів на питання журналістів щодо ухвалених змін до бюджету та щодо залучення кредитних коштів.

Говорячи про кредити, «добро» на які міська влада дає практично на кожній сесії, Євген Вадимович зауважив, що брати кредити - не соромно, це нормальна практика.

- Не стану розповідати подробиці, просто поясню на побутовому рівні: гроші дешевшають, бітум дорожчає. Цей розрив є вигідним, - розкрив секрет любові міської влади до кредитів Морозенко.- Тому я вважаю, що треба брати, - підсумував він.
Він також додав, що жодне з приміщень, які належать громаді міста і перебувають в заставі у банків, не було передане фінустанові в рахунок боргу.

- Жодних знакових об'єктів на кшталт будівлі міської ради проспекту Карла Маркса депутати в заставу не віддали, - пожартував очільник бюджетної комісії.

Цього року депутати планують за рахунок кредитних залучень відремонтувати внутрішьнодворові дороги.

- Наразі це питання ще не вирішене, воно прийматиметься депутатським корпусом. Торік Цьогоріч ми будемо скромнішими, аніж торік і обмежимось максимум 30 мільйонами гривень, - припустив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...