App Store Google Play

Дніпропетровська влада на кредитах...заробляє!

25.04.2012 15:22

Підводячи підсумки 23 сесії міської ради, що відбулась сьогодні, 25 квітня, голова бюджетної комісії Євген Морозенко відповів на питання журналістів щодо ухвалених змін до бюджету та щодо залучення кредитних коштів.

Говорячи про кредити, «добро» на які міська влада дає практично на кожній сесії, Євген Вадимович зауважив, що брати кредити - не соромно, це нормальна практика.

- Не стану розповідати подробиці, просто поясню на побутовому рівні: гроші дешевшають, бітум дорожчає. Цей розрив є вигідним, - розкрив секрет любові міської влади до кредитів Морозенко.- Тому я вважаю, що треба брати, - підсумував він.
Він також додав, що жодне з приміщень, які належать громаді міста і перебувають в заставі у банків, не було передане фінустанові в рахунок боргу.

- Жодних знакових об'єктів на кшталт будівлі міської ради проспекту Карла Маркса депутати в заставу не віддали, - пожартував очільник бюджетної комісії.

Цього року депутати планують за рахунок кредитних залучень відремонтувати внутрішьнодворові дороги.

- Наразі це питання ще не вирішене, воно прийматиметься депутатським корпусом. Торік Цьогоріч ми будемо скромнішими, аніж торік і обмежимось максимум 30 мільйонами гривень, - припустив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...