App Store Google Play

У П'ятихатському районі сфальсифікували вибори

20.04.2012 09:53

Дострокові вибори депутата П'ятихатського районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 8 пройшли з грубими порушеннями законодавства.

Про це кореспонденту інтернет-газети «ЛИЦА» повідомив Станіслав Козлов, довірена особа опозиційного кандидата Володимира Рогози.

Зокрема, районної виборчої комісією порушені терміни спростування результатів виборів.

«Вибори пройшли 18 березня, а вже наступного дня районна виборча комісія затвердила результати виборів, хоча, згідно із законодавством, у нас було два дні на спростування», - заявив Козлов. За його словами, це далеко не єдине зафіксоване порушення.

«Районна виборча комісія у своєму рішенні не визнала мене суб'єктом виборчого процесу - за їх логікою мені не те що скарги не можна було подавати, але і бути присутнім на виборчих дільницях, - резюмував Станіслав Козлов. - Агітаційні матеріали кандидата в депутати районної ради від опозиції Володимира Рогози районна виборча комісія забракувала, вирішивши, що згадка про розкрадання бюджету ображає їхню честь і гідність».

Нам в руки потрапив лист голови районної виборчої комісії О. Іванова на ім'я Станіслава Козлова, в якому глава комісії обурюється згадкою про розкрадання районного бюджету, корупцію та людське горе.

Також пан Іванов закликав «довірену особу кандидата Рогози товариша (виділено ред.) Козлова вивчити свої права» і висловив сподівання, що «порозуміння вдасться знайти, і воно буде нам на користь».

Поки що ж на користь районної влади й сформованої нею виборчої комісії закінчилися лише вибори на майже безальтернативній основі. Принаймні, альтернативу усунули усіма доступними методами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...