App Store Google Play

У П'ятихатському районі сфальсифікували вибори

20.04.2012 09:53

Дострокові вибори депутата П'ятихатського районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 8 пройшли з грубими порушеннями законодавства.

Про це кореспонденту інтернет-газети «ЛИЦА» повідомив Станіслав Козлов, довірена особа опозиційного кандидата Володимира Рогози.

Зокрема, районної виборчої комісією порушені терміни спростування результатів виборів.

«Вибори пройшли 18 березня, а вже наступного дня районна виборча комісія затвердила результати виборів, хоча, згідно із законодавством, у нас було два дні на спростування», - заявив Козлов. За його словами, це далеко не єдине зафіксоване порушення.

«Районна виборча комісія у своєму рішенні не визнала мене суб'єктом виборчого процесу - за їх логікою мені не те що скарги не можна було подавати, але і бути присутнім на виборчих дільницях, - резюмував Станіслав Козлов. - Агітаційні матеріали кандидата в депутати районної ради від опозиції Володимира Рогози районна виборча комісія забракувала, вирішивши, що згадка про розкрадання бюджету ображає їхню честь і гідність».

Нам в руки потрапив лист голови районної виборчої комісії О. Іванова на ім'я Станіслава Козлова, в якому глава комісії обурюється згадкою про розкрадання районного бюджету, корупцію та людське горе.

Також пан Іванов закликав «довірену особу кандидата Рогози товариша (виділено ред.) Козлова вивчити свої права» і висловив сподівання, що «порозуміння вдасться знайти, і воно буде нам на користь».

Поки що ж на користь районної влади й сформованої нею виборчої комісії закінчилися лише вибори на майже безальтернативній основі. Принаймні, альтернативу усунули усіма доступними методами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...