App Store Google Play

У П'ятихатському районі сфальсифікували вибори

20.04.2012 09:53

Дострокові вибори депутата П'ятихатського районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 8 пройшли з грубими порушеннями законодавства.

Про це кореспонденту інтернет-газети «ЛИЦА» повідомив Станіслав Козлов, довірена особа опозиційного кандидата Володимира Рогози.

Зокрема, районної виборчої комісією порушені терміни спростування результатів виборів.

«Вибори пройшли 18 березня, а вже наступного дня районна виборча комісія затвердила результати виборів, хоча, згідно із законодавством, у нас було два дні на спростування», - заявив Козлов. За його словами, це далеко не єдине зафіксоване порушення.

«Районна виборча комісія у своєму рішенні не визнала мене суб'єктом виборчого процесу - за їх логікою мені не те що скарги не можна було подавати, але і бути присутнім на виборчих дільницях, - резюмував Станіслав Козлов. - Агітаційні матеріали кандидата в депутати районної ради від опозиції Володимира Рогози районна виборча комісія забракувала, вирішивши, що згадка про розкрадання бюджету ображає їхню честь і гідність».

Нам в руки потрапив лист голови районної виборчої комісії О. Іванова на ім'я Станіслава Козлова, в якому глава комісії обурюється згадкою про розкрадання районного бюджету, корупцію та людське горе.

Також пан Іванов закликав «довірену особу кандидата Рогози товариша (виділено ред.) Козлова вивчити свої права» і висловив сподівання, що «порозуміння вдасться знайти, і воно буде нам на користь».

Поки що ж на користь районної влади й сформованої нею виборчої комісії закінчилися лише вибори на майже безальтернативній основі. Принаймні, альтернативу усунули усіма доступними методами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...