App Store Google Play

Майбутній юрист з Дніпропетровська привіз із Києва перемогу

09.04.2012 09:53
Тиждень тому ми повідомляли про підсумки обласного туру Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів поетеси-борця Олени ТЕЛІГИ.

Про його підсумки ми повідомляли нещодавно. Перші місця обласне журі надало лише у двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями, відповідно, стали Катерина Корабльова, учениця ЗОШ №2 з м. Підгороднє та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Наступним вищим щаблем для Катерини та Андрія стало змагання у Всеукраїнському турі «Щоб далі йти дорогою одною», що відбувся у Києві 7 квітня.

Дуже втішно, що наша молодь щороку виправдовує як вибір журі, так і надії організаторів обласних етапів і керівників, які допомагають готуватися конкурсантам. Ми повернулися з Києва вже традиційно не з порожніми руками. Майбутній юрист Андрій Квятковський завоював перше місце у своїй номінації. Тепер він переможець Всеукраїнського туру виконавців поезії Олени Теліги, підкоривши журі читанням вірша «Відповідь». Андрій отримав Диплом переможця та грошову винагороду.

Закликаємо привітати Андрія. А ми окремо вітаємо професора кафедри мовної підготовки ДДУВС Анатолія Поповського, який розгледів у своєму студенті здібного читця, запропонував до участі у обласному конкурсі, а згодом був наставником Андрія у його підготовці до Конкурсу в Києві.

Ми пишаємося нашими конкурсантами. Ми любимо молодь, яка гуртується довкола Товариства імені Олени Теліги, стає членами клубу «Молода Січ». Бо ці юнаки і дівчата - приклад свідомих українців, небайдужих громадян, які люблять Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...