App Store Google Play

Майбутній юрист з Дніпропетровська привіз із Києва перемогу

09.04.2012 09:53
Тиждень тому ми повідомляли про підсумки обласного туру Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів поетеси-борця Олени ТЕЛІГИ.

Про його підсумки ми повідомляли нещодавно. Перші місця обласне журі надало лише у двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями, відповідно, стали Катерина Корабльова, учениця ЗОШ №2 з м. Підгороднє та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Наступним вищим щаблем для Катерини та Андрія стало змагання у Всеукраїнському турі «Щоб далі йти дорогою одною», що відбувся у Києві 7 квітня.

Дуже втішно, що наша молодь щороку виправдовує як вибір журі, так і надії організаторів обласних етапів і керівників, які допомагають готуватися конкурсантам. Ми повернулися з Києва вже традиційно не з порожніми руками. Майбутній юрист Андрій Квятковський завоював перше місце у своїй номінації. Тепер він переможець Всеукраїнського туру виконавців поезії Олени Теліги, підкоривши журі читанням вірша «Відповідь». Андрій отримав Диплом переможця та грошову винагороду.

Закликаємо привітати Андрія. А ми окремо вітаємо професора кафедри мовної підготовки ДДУВС Анатолія Поповського, який розгледів у своєму студенті здібного читця, запропонував до участі у обласному конкурсі, а згодом був наставником Андрія у його підготовці до Конкурсу в Києві.

Ми пишаємося нашими конкурсантами. Ми любимо молодь, яка гуртується довкола Товариства імені Олени Теліги, стає членами клубу «Молода Січ». Бо ці юнаки і дівчата - приклад свідомих українців, небайдужих громадян, які люблять Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...