App Store Google Play

Майбутній юрист з Дніпропетровська привіз із Києва перемогу

09.04.2012 09:53
Тиждень тому ми повідомляли про підсумки обласного туру Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» на краще виконання творів поетеси-борця Олени ТЕЛІГИ.

Про його підсумки ми повідомляли нещодавно. Перші місця обласне журі надало лише у двох номінаціях: «Учні» та «Студенти». Переможцями, відповідно, стали Катерина Корабльова, учениця ЗОШ №2 з м. Підгороднє та Андрій Квятковський, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Наступним вищим щаблем для Катерини та Андрія стало змагання у Всеукраїнському турі «Щоб далі йти дорогою одною», що відбувся у Києві 7 квітня.

Дуже втішно, що наша молодь щороку виправдовує як вибір журі, так і надії організаторів обласних етапів і керівників, які допомагають готуватися конкурсантам. Ми повернулися з Києва вже традиційно не з порожніми руками. Майбутній юрист Андрій Квятковський завоював перше місце у своїй номінації. Тепер він переможець Всеукраїнського туру виконавців поезії Олени Теліги, підкоривши журі читанням вірша «Відповідь». Андрій отримав Диплом переможця та грошову винагороду.

Закликаємо привітати Андрія. А ми окремо вітаємо професора кафедри мовної підготовки ДДУВС Анатолія Поповського, який розгледів у своєму студенті здібного читця, запропонував до участі у обласному конкурсі, а згодом був наставником Андрія у його підготовці до Конкурсу в Києві.

Ми пишаємося нашими конкурсантами. Ми любимо молодь, яка гуртується довкола Товариства імені Олени Теліги, стає членами клубу «Молода Січ». Бо ці юнаки і дівчата - приклад свідомих українців, небайдужих громадян, які люблять Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...