App Store Google Play

Іван Ступак використовує гвардійців для особистої охорони

02.04.2012 17:11

30 березня голова міської організації Партії регіонів Іван Ступак проводив зустріч з мешканцями житлового масиву Тополя. Відбувалась зустріч в приміщенні кінотеатру «Січ».

Охороняли впливово регіонала, який має серйозні наміри щодо потрапляння до верховної ради наступного скликання гвардійці КП «Муніципальна гвардія».

Зрештою, охорона Івану Івановичу була не зайвою, особливо з огляду на його небажання спілкуватись із простим людом та бажання простого люду почути від чиновника відповіді на питання, що їх турбують.

Написана помічниками промова про досягнення влади, покращення життя та райдужні плани на слухачів враження не справила - їх цікавили питання стосовно ліквідації ЖЕКів та можливої появи на ринку комунальних послуг приватних компаній (подейкують, до них має відношення сам Іван Іванович, - ред.), проблем зсуву ґрунту в мікрорайоні, раціонального використання бюджетних коштів тощо.

У відповідь Іван Ступак бадьоро відправляв усіх скаржників до представників міської влади, які, власне, і компетентні приймати скарги та вирішувати проблеми.  

А від надмірної уваги населення пана Ступака прикривали функціонери КП «Муніципальна гвардія», ідейним натхненником створення якого називають саме Івана Івановича.

Втім, цікаво було б дізнатись на яких підставах гвардійці, які фінансуються з бюджету Дніпропетровська, здійснювали охорону голови міської організації ПР, адже у Статуті підприємства йдеться лише про забезпечення особистої безпеки посадових осіб міської ради та її виконавчих органів під час виконання ними своїх службових обов'язків. Як відомо, Іван Ступак не є ані депутатом міської ради, ані членом виконавчого комітету.

Надавати ж охороні послуги іншим особам гвардійці мають лише за умови укладення договору та на госпрозрахунковій основі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...