App Store Google Play

Іван Ступак використовує гвардійців для особистої охорони

02.04.2012 17:11

30 березня голова міської організації Партії регіонів Іван Ступак проводив зустріч з мешканцями житлового масиву Тополя. Відбувалась зустріч в приміщенні кінотеатру «Січ».

Охороняли впливово регіонала, який має серйозні наміри щодо потрапляння до верховної ради наступного скликання гвардійці КП «Муніципальна гвардія».

Зрештою, охорона Івану Івановичу була не зайвою, особливо з огляду на його небажання спілкуватись із простим людом та бажання простого люду почути від чиновника відповіді на питання, що їх турбують.

Написана помічниками промова про досягнення влади, покращення життя та райдужні плани на слухачів враження не справила - їх цікавили питання стосовно ліквідації ЖЕКів та можливої появи на ринку комунальних послуг приватних компаній (подейкують, до них має відношення сам Іван Іванович, - ред.), проблем зсуву ґрунту в мікрорайоні, раціонального використання бюджетних коштів тощо.

У відповідь Іван Ступак бадьоро відправляв усіх скаржників до представників міської влади, які, власне, і компетентні приймати скарги та вирішувати проблеми.  

А від надмірної уваги населення пана Ступака прикривали функціонери КП «Муніципальна гвардія», ідейним натхненником створення якого називають саме Івана Івановича.

Втім, цікаво було б дізнатись на яких підставах гвардійці, які фінансуються з бюджету Дніпропетровська, здійснювали охорону голови міської організації ПР, адже у Статуті підприємства йдеться лише про забезпечення особистої безпеки посадових осіб міської ради та її виконавчих органів під час виконання ними своїх службових обов'язків. Як відомо, Іван Ступак не є ані депутатом міської ради, ані членом виконавчого комітету.

Надавати ж охороні послуги іншим особам гвардійці мають лише за умови укладення договору та на госпрозрахунковій основі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...