App Store Google Play

В Підгородньому фальсифікують сесії і нарізають земельку

27.03.2012 16:44

Рішення Підгороднянської міської ради про припинення права постійного користування земельною ділянкою 2,4 га (на якій знаходиться стадіон «Колос») Костянтином Писаревським та про повернення земельної ділянки у власність територіальної громади є сфальсифікованим. Бо на так званій 42 сесії 5-го скликання Підгороднянської міської ради це питання не розглядалось та на голосування не виносилось.

Про це йдеться в завіреній нотаріально заяві депутатів міськради 5-го скликання Миколи Гайдука, Олександра Шиша, Олександра Олійника та Миколи Квітки.

В заяві на ім'я екс-прокурора Дніпропетровської області Косюти депутати Підгороднянської міськради зазначають, що на тій сесії юристом міськради Ганчевою до депутатів була доведена інформація щодо стану стадіону «Колос», але питання про вилучення земельної ділянки на сесії міськради не затверджувалось. Тому не може не викликати подиву те, що після сесії з'явилось рішення, підписане головуючим на сесії В. Кошелем. Депутати одноголосно стверджують, що такого роду рішення може приймати лише суд.

До речі, дане питання не виносилось і на засідання земельної комісії. Про сфальсифіковане рішення за участю колишнього секретаря міськради, а нині - заступника голови міськради Кошеля, депутати Підгороднянської міської ради дізналися із публікації в газеті «Дніпровська зоря».

Дніпропетровський районний суд позов Писаревського у частині вимог скасування «незаконного рішення сесії» не задовольнив. Пізніше Дніпропетровський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Таким чином, рішення Підгороднянської міської ради від 13.07.1997 про видачу Костянтину Писаревському акту на постійне користування землею, скасовано. Втім, суди різних інстанцій не задовільнили вимоги податківців про примусове стягнення з Писаревського 30-ти тисяч гривень, нібито, несплачених земельних податків...

Здавалося б, на цьому можна було б поставити крапку. Справедливість відновлено. Стадіон повернувся у власність громади міста. Але, як кажуть в народі, тут закралося декілька «але». Після повернення у власність громади міста, 18 вересня 2011 року на стадіоні відбулося святкування дня фізкультурника. На цей захід нагнали дітей зі всіх 17 селищ Дніпропетровського району, які були змушені декілька годин поспіль, під дощем, слухати промови глави райдержадміністрації Кобиляцького та сільських голів району про те, що партія - наш «рулєвой», і що «свято відбулося за підтримки ПР».

І жоден з чиновників і словом не обмовився, що насправді фінансування Дня фізкультурника здійснювалось за бюджетні кошти. Цілий місяць люди з усіх сіл, день у день, під наглядом своїх сільських голів готували стадіон та прилеглу територію до святкування.

«Була рознарядка Кобиляцького: почергово кожен день один з сільських голів разом з 15-20 селянами виїжджали на стадіон, - розповідає один з сільських голів.- А забирали з села нас часом автобусами, а часом і міліцейськими машинами. А одного разу людей в Підгороднє доставляла машина швидкої допомоги».

Отже стає очевидним, для чого чиновникам знадобився стадіон «Колос». В Підгородньому продовжує працювати неписане правило: для друзів - все, для ворогів - закон.

До речі, правоохоронців так і не зацікавила інформація, викладена в одному з наших попередніх матеріалів щодо діяльності Підгороднянської земельної мафії.

Нагадаємо: у Підгородньому, на території 20 гектар природного заповідника, планується будівництво резиденцій для дніпропетровських чиновників, у тому числі обласного рівня. Щоправда, час від часу чиновників міськради виводять на чисту воду. Так, вже близько 4-ох років за гратами перебуває екс-голова Підгороднянської міськради Павло Курочка - його було затримано за спробу отримання хабаря - 200 тисяч доларів - за сприяння передачі у власність земельних ділянок.

З 9.08 2010 року під слідством знаходиться екс-голова земельної комісії міськ­ради Сергій Надрега, йому інкримінують спробу отримання 40 тисяч доларів за вирішення все тих-таки земельних питань.

Але ці випадки є скоріше виключенням з правила. Бо, наприклад, головою земельної комісії Підгороднянської міськради тепер працює батько арештованого Сергія Надреги - Василь Петрович.

Чиновники стали обережнішими. Міський голова Петро Дудка передав право підпису своїм заступникам Кошелю, Костенку та... Василю Надрезі. Так що, земельні питання і надалі будуть вирішуватись?

P.S. По останній інформації джерела в міській раді, на земельну ділянку, на якій знаходиться стадіон «Колос», поклав око один з високопосадовців обласного рівня.

Віктор ЯРМОЛЮК, "Лица"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...