App Store Google Play

Митниця підвищила якість заморожених вишень у 5 разів!

22.02.2012 12:17

Дніпропетровські митники виявили порушення митних правил при ввезенні в Україну «швидкозамороженої вишні без кісточок» із заниженням митної вартості більше ніж вп'ятеро.

Наприкінці 2011 року дніпропетровське підприємство уклало угоду з польською фірмою про ввезення до України 20 тон заморожених вишень без кісточок, вартістю 57,6 тис.грн.

Після ввезення ягід з Польщі в зону діяльності Дніпропетровської митниці, представники підприємства подали до митного оформлення документи на товар «заморожені вишні 2 сорту без кісточок», вагою 20 тон, вартістю 62,6 тис.грн.

У зв'язку з відсутністю документів, що підтверджували заявлену вартість товару підприємству було відмовлено у митному оформленні, після чого згодом  представники фірми надали митникам документ (інвойс) на товар «заморожені вишні вищого сорту без кісточок», вартість яких сягала  327,5 тис.грн.

Тобто, вітчизняний підприємець, ухиляючись від сплати податків та зборів, занизив митну вартість товару більше ніж вп'ятеро та приховав відомості щодо сорту  вишень.

Дніпропетровською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Товар вилучено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...