App Store Google Play

Митниця підвищила якість заморожених вишень у 5 разів!

22.02.2012 12:17

Дніпропетровські митники виявили порушення митних правил при ввезенні в Україну «швидкозамороженої вишні без кісточок» із заниженням митної вартості більше ніж вп'ятеро.

Наприкінці 2011 року дніпропетровське підприємство уклало угоду з польською фірмою про ввезення до України 20 тон заморожених вишень без кісточок, вартістю 57,6 тис.грн.

Після ввезення ягід з Польщі в зону діяльності Дніпропетровської митниці, представники підприємства подали до митного оформлення документи на товар «заморожені вишні 2 сорту без кісточок», вагою 20 тон, вартістю 62,6 тис.грн.

У зв'язку з відсутністю документів, що підтверджували заявлену вартість товару підприємству було відмовлено у митному оформленні, після чого згодом  представники фірми надали митникам документ (інвойс) на товар «заморожені вишні вищого сорту без кісточок», вартість яких сягала  327,5 тис.грн.

Тобто, вітчизняний підприємець, ухиляючись від сплати податків та зборів, занизив митну вартість товару більше ніж вп'ятеро та приховав відомості щодо сорту  вишень.

Дніпропетровською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Товар вилучено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...