App Store Google Play

Митниця підвищила якість заморожених вишень у 5 разів!

22.02.2012 12:17

Дніпропетровські митники виявили порушення митних правил при ввезенні в Україну «швидкозамороженої вишні без кісточок» із заниженням митної вартості більше ніж вп'ятеро.

Наприкінці 2011 року дніпропетровське підприємство уклало угоду з польською фірмою про ввезення до України 20 тон заморожених вишень без кісточок, вартістю 57,6 тис.грн.

Після ввезення ягід з Польщі в зону діяльності Дніпропетровської митниці, представники підприємства подали до митного оформлення документи на товар «заморожені вишні 2 сорту без кісточок», вагою 20 тон, вартістю 62,6 тис.грн.

У зв'язку з відсутністю документів, що підтверджували заявлену вартість товару підприємству було відмовлено у митному оформленні, після чого згодом  представники фірми надали митникам документ (інвойс) на товар «заморожені вишні вищого сорту без кісточок», вартість яких сягала  327,5 тис.грн.

Тобто, вітчизняний підприємець, ухиляючись від сплати податків та зборів, занизив митну вартість товару більше ніж вп'ятеро та приховав відомості щодо сорту  вишень.

Дніпропетровською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Товар вилучено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...